Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

elfdam canm ınsallah hamıssdırsın benmde bas donmem ve mgde bulantm var acaba dustugumden dolayı mı norolojı ılac vermstı donme ve bulantı ıcın onun faydasnda gormedm braktm 3gundur ama devam edyr sence umutlansam mı bı yandan dktr yumurta tembellıgı dedıgı ıcın tereddutte kalyrm ama dedıkı bunu dememz ıcn 8ay daha gecmesı gerek dedı dun gece esıme dedm bulantı ve bas donmesnı hamlesn dyo hayr dedm neden olmasn dyo umutlandm bıan ıcmde bı umut var gogus uclarm koyu oldu nedersn sence olur mu kı hayal mı kuruyorm yksa

Canim arzumgamzem de senin gibi hep umutsuz konusuyordu, Ona dedimki sen hamile sin hissediyorum bunu. Gerçekten de hamile oldu :)
Insallah sende hamile sindir, hissediyorum bunu.
Yumurta tembelligi her kadinda varmis ki, 25 yasindan sonra her kadinda yumurtalar tembellesiyormus. Bunu dr soyledi bana. Yani bunun için üzülme boşuna ;-)
Soyledigin tüm belirtiler gene gosteriyo, insaallah hamile sin canim.....

Bende hiç bilmiyorum ki hamile olabilirmiyim ki ??
Adetim henüz olmadi, sari renkte akintim var, dün sabah birden bi kokudan tiksindim ve kustum ilk defa.
Bilmiyorum umutlanmalimiyim ?
Bekliyorum boyle :)
çok bas agrisi vardi iki gündür ama Simdi yok, sadece kasik sancim var ! Yani olabilirmi ?

benmkı braz karsk anlatym cnm 7aylk evlym 4aydr korunmyrz kasm aynda adet olmadm ılk defa 13gun gectı gttm az ılthabm oldgnu soyldı ılac verdı kullandm smear test yapldı ve temz bı sorunn yok dedı snra aralk aynda tam 3kere adet oldum tekrar bska dktra gttm oda az ılthabm oldugunu yumurtalklarmn tembel oldugunu ama bunu demesı ıcın 8ayn gecmesı gerektgnı soyledı ılac verdı ve ck kafama taktgmdan ılacta yan etkıden hastanelk oldm norolojı ılac verdı kafamı vurdgmdan agrlarm falan oldu ama cok sukur bi sorunum ckmadi nedense bas donmem ve mgde bulantm var bugun baktm gogusumn ucu koyu yerli yersz canm bseyler istyo istahm cok acldi kasgmda batmalr var ve bugun dslermi frcalrken az kalsn kuscktm boyle yani uzun oldu braz ama hayrlsi bkalm ksmet :)
Bence sen çok yüksek bi ihtimal hamile sin canim, hade insaallah :)

evleneli bir buçuk sene olcak ve hep istedim hiç korunmadık dr gittik hiç bi sorun yok dedi ama niye olmuyo bende sonra evlenenlerin bile doğumları yakında çok takmaya başladım o yüzden inş sende hamilesindir
Slm canim Hosgeldin aramiza, canim peki esini baktirdin mi ? Umarım bi sorun yoktur ama baktirmakta fayda var, boşuna zaman kaybetmemis olursunuz.

aa gercekten mı herkeste varmyms tembellık ay ınsaallah canm ya ınsallah bende smdı senn ıcın umutlandm bılymsun kustuguna gore sende hamıssın o zaman hadı bkalm ınsallah bu ay hepmz hamıs olurz ya ınsallah Rabbım umutlarmzı bosa ckarmasn ben cok umutlym ıcmde bı umut sevnc hayrdr ınsallah :)

aa gercekten mı herkeste varmyms tembellık ay ınsaallah canm ya ınsallah bende smdı senn ıcın umutlandm bılymsun kustuguna gore sende hamıssın o zaman hadı bkalm ınsallah bu ay hepmz hamıs olurz ya ınsallah Rabbım umutlarmzı bosa ckarmasn ben cok umutlym ıcmde bı umut sevnc hayrdr ınsallah :)
Evet gerçekten ! Rahat ol. Bütün kadinlarda yas yirmibes den sonra basliyormus yumurtalar tembellesiyormus. Normal yani. Sadece bazisinda, kilo faktoru da olunca, gebelik yani hamile kalmak biraz daha zaman aliyormus. Ama o kadar yani korkulacak bisey yok

ii aksamlar canlar hadi bakalım bize hayırlı haberler verin elfidam bebegim senel sizlerin ii haberlerinizi beklioruz bu ay insalllahda hamiş olursunuz hayırlısıyla benden bu ay hiç bişe olmicak doktra gittm carsamba yine bise yok dedi yine adet söktürcü verdi adetimin 2. günü test yaptırcam öle ultrasonla bakcak yine hayırlısı olsun hepimizn hakkında allahım hepimizin gönlüne göre versn insallah

Geri