Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ama ben 22yasndaym cnm dktr dogustan dedı alttan kastgm ıcın anlamadı karnmdan baktı ılk gttgm dktr alttan baktgnda oda bsey dememstı

Canim o alttan veya karnindan bakilarak anlasilmazki. Ben onun için ozel kan testi yaptirdim. Kan testinde anlasildi, benim yumurtaliklarimin tembellestigi....
Bence sen arastir iyi bir uzman jinekolog bul ona git

selamunaleykum kzlar naslsnz? Benı hc merak etmemssnz ask olsun :) ben iyym cok sukur bas donmem ve bulantm ara ara devam edyr elfdam insallah hamissindr. Bebeto sende uzulme bendede yumurta tembelligi varms ama dktr dedi bunu dememz icin 8ayn daha gecmesi gerkyr dedi yeni istemeye basladgmz icin sakn kafna takma ben taktm ve bi antbyotk kullandm o gece sbhn 5inde hastanelk oldm snra dedm nye takyrm kac sene olmaynlr var gece dua ettm yatarken eger cocugm olcksa 3gun ruyamda cock veya bebk gorym dye rabbime sukurler olsunku 3gecede gordum o yuzden umudunu kaybtme sabret herseyn bi zamani vardr
Hamilemisin Canimmm

ii aksamlar canlar hadi bakalım bize hayırlı haberler verin elfidam bebegim senel sizlerin ii haberlerinizi beklioruz bu ay insalllahda hamiş olursunuz hayırlısıyla benden bu ay hiç bişe olmicak doktra gittm carsamba yine bise yok dedi yine adet söktürcü verdi adetimin 2. günü test yaptırcam öle ultrasonla bakcak yine hayırlısı olsun hepimizn hakkında allahım hepimizin gönlüne göre versn insallah

Canim benim ya inşallah olur bu sefer ya cok istiyoruz bende esimde hasretle bekliyoruz allah biliyor. Kasigimda cok agri var adet olcakmisim gibi ama simdilik bisey yok ama her an olabilirim. Hayirlisi insaallah. Rabbim insaallah hayirlisiyla nasip etsin hayirli muradimizi.

kzlar ınsallah ya elfdam bılmyrum bende anlamadm zaten demıstı doktor bunu dememz ıcın 8ay daha gecmesı gerek dye gogsum dun koyu renktı bugun normal sag gogsumde ufak bı sıvılce cktı sol gogsumde elledgm zaman hafıf szlama oluyo okdr

Slm kizlar 20 subat 2014 ten beri korunmuyoruz 1 bucuk senedir evliyiz Şenel seninle ayni durumdayiz dr alttan bakti eşim bakildi hic bi sorun yok sadece zamana biraktik acayip stres oluyo bende olacak mi hayallere kapiliyorum 19 unda adet günüm duzenli de oluyorum ama bu beklemek mahvetti beni.allah hayirlisini nasip etsin insallah en kisa sürede yasatir o duyguyu.

Geri