1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  ESF 6281 Timeline...

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ESF 6281 Timeline... 6 program, elektronik LCD, turbo kurutma, miktar otomatiği, çocuk kilidi, taşma emniyeti...

  [​IMG] Kullanıcı dostu LCD ekran
  LCD ekran çalışmakta olan programın, program aşamalarının, program bitişine kalan sürenin ve ekstra fonksiyonların görüntülenmesini sağlar.

  Akıllı sistem
  Bu sistem 12 kişilik yemek takımını olduğu kadar birkaç tane tabağı da ekonomik yıkamaya olanak verir. Üst ve/veya alt sepette sadece birkaç tabak bulunduğu halde bir yıkama programı başlatıldığında, elektronik sistem suyun miktarını ve yıkama süresini tabakların sayısına ve kirliliğine göre ayarlar. Yarım yükte 2 litreye kadar su ve 0,2 kWh elektrik tasarruf edilir.

  [​IMG] Lekesiz tabak ve bardaklar
  Turbo kurutma sayesinde, yıkama sonunda makinenizin kapağını açtığınızda buharla değil, parlayan tabaklar ve bardaklarla karşılaşırsınız.

  Sevdiklerinizi düşünen bulaşık makinesi
  Bebek biberonu, reçel kavanozu ve benzeri bulaşıkların dezenfekte edilmesini sağlayan Care Plus fonksiyonu otomatik programa entegre edilmiştir.
   
ESF 6281 Timeline... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası Modelleri

  Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası Modelleri

  Mobideko.Com sizler için incelemelerine son sürat devam ediyor. Bu bulaşık makinasını %40 indirimle toplamda 541,40 tl ye satın alabilirsiniz. Electrolux ESF 2430 W Midi Bulaşık Makinası Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız

Sayfayı Paylaş