Electrolux Esi 6162 X Yari Entegre Ankastre BulaŞik Makİnesİ

M

Misafir

Forum Okuru
Electrolux Esi 6162 X Yari Entegre Ankastre BulaŞik Makİnesİ
mtelecesi6162.jpg

Yarı entegre :Makinenin kontrol paneli rahatça görülüp, kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Makine, mobilya kapakla ya da özel tasarımlı paslanmaz çelik kapakla kullanılabilir.
Elektronik kontrol
Dijital gösterge :Ayarlanan gecikmeli başlatma süresini, kullanılan yıkama programının süresini, arıza bilgilerini görüntüleme
Miktar Otomatiği Sistemi :Bulaşık makinesi, akıllı sistem sayesinde ne kadar su ve elektrik gerektiğini analiz eder ve gerektiği kadar su ve elektrik harcar. Bu sistem, sadece birkaç tabağı bile hızlı ve ekonomik yıkamaya olanak verir. Üst ve / veya alt sepette sadece birkaç tabak bulunsa bile bir yıkama programı başlatıldığında, elektronik sistem suyun miktarını ve yıkama süresini tabakların sayısına göre ayarlar. Yarım yükte 2 litreye kadar su ve 0,2 kWh elektrik tasarruf edilir.
Gecikmeli başlatma fonksiyonu :Makinenin çalışmasını istenen zamana ayarlamayı ve geciktirmeyi sağlayan program
3 in 1 fonksiyonu
biggrin.gif
eterjan tablet kullanımında kolaylık sağlar.
Tuz ve parlatıcı göstergeleri :Kontrol panelindeki göstergeler sayesinde tuz ve parlatıcının azaldığını takip edebilme olanağı
Katlanabilir raflar :İhtiyaç duyulduğunda büyük ebatlı tabaklara ve tencerelere yer açmak için katlanabilen raflar hem alt hem de üst sepette bulunmaktadır.
Ayarlanabilir üst sepet :Hacmin daha iyi kullanılabilmesini sağlayan ve böylelikle üst sepette tabak yıkamaya olanak veren ayar
Paslanmaz çelik kazan
Üçlü filtre sistemi :Geniş yüzeyli filtre, mikrofiltre ve kaba temizleme filtresi
Aqua Stop Sistemi :Makineye aşırı su alınmasını engelleyen su kesme otomatiği
Taşma emniyeti :Su kaçaklarından dolayı oluşabilecek hasarı önleyen sistemdir. Su taşması ya da arıza durumunda, su giriş hortumundaki emniyet ventili bulaşık makinesine su girişini keser ve boşaltma pompası faaliyete geçer. Makine içinde kalan su, otomatik olarak dışarıya pompalanır.
Makine içi aydınlatma
Gizli rezistans :Makinenin dış alt kısmına yerleştirilmiş ısıtıcı sayesinde iç kısmın temizliği kolayca yapılabilmektedir. Bu zarif ve pratik çözüm, tahta ya da plastik saplı çatal ve bıçaklarınızın makinenin iç alt kısmına düşmesi durumunda yanmaları riskini de ortadan kaldırmaktadır.
Yıkama programları:
Otomatik'' program

Doğru yıkama için tek bir tuşa basmak yeterlidir. Yıkama programı, bulaşıkların kirlilik derecesi ve yıkanan bulaşık miktarına göre otomatik olarak seçilir. Otomatik kontrol, yıkama sıcaklığını, yıkama süresini, su ve enerji tüketimini her yıkamadaki özel koşullara en uygun olacak şekilde belirler. Bu program sayesinde bulaşıkların temizliği, optimum elektrik ve su tüketimi ile yapılır.
Yoğun yıkama
Kirlerin üstesinden kolaylıkla gelinmesini sağlayan yıkama programı. 70 °C''de yıkama yapar. Tencere, tava gibi yağlı ve çok kirli bulaşıkları yıkamada, yapışıp kalmış yemek artıkları ve özellikle yumurta ve nişastalı artıkları temizlemede idealdir.
Bio program
Su sıcaklığını 50 °C''de sabit tutarak kire karşı deterjan etkinliğini artıran ve böylece enerji tasarrufu, optimum temizlik ve hijyen sağlayan program
''Ye, yükle, yıka'' programı
30 dakikalık program, A sınıfı yıkama performansına sahip en kısa programdır. Bu program, günlük kullanım için idealdir; az kirli tabakları çok ekonomik yıkar: sadece 9 lt su ve 0,8 kWh elektrik harcar.
Cam yıkama programı
Program Sayısı: 5
Isı Dereceleri:
cb_transparent_l.gif
dk.gif
space.gif
space.gif
arrow.gif
space.gif
space.gif
space.gif
space.gif
space.gif
space.gif
space.gif
45-50-60-65-70
cb_transparent_r.gif
°C
Enerji Sınıfı: A/A/A
Ses Seviyesi (dB): 47
Tabak Yıkama Kapasitesi (kişilik takım): 12
Boyutlar (YxGxD) (mm): 818x596x575
Renk: Inox
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
736
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
848
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
*jellibon*
*jellibon*
Üst