Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  8 kg çamaşır yıkama kapasitesi...

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  8 kg çamaşır yıkama kapasitesi... < Konu Resmi..>
  Arçelik 8124 SJ serisi 8 kg çamaşır kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek; hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca yorgan, battaniye gibi büyük parçaları da makinede yıkayabilme konforunu yaratır.

  Direct Drive Motor: Direct Drive Motoru sayesinde uzun yıllar boyunca çok sessiz çalışır.

  Su Jeti: Suyu direkt olarak çamaşırlara püskürten ve deterjanın hızlı bir şekilde çözünmesini sağlayarak yıkama etkinliğini arttırarak bu sistem ile mükemmel yıkama performansına ulaşılmaktadır.

  A+Plus Enerjisi: A+Plus enerji performans değerine sahiptir. A sınıfı, enerji kullanımında yüksek tasarrufu ifade eder. A+Plus ise enerji kullanımında, A enerji sınıfı ürünlere kıyasla, % 10 daha fazla tasarrufludur.


  Yorgan Programı: Büyük tek parçalar için özel geliştirilmiş bu program ile tek parça battaniye, tek parça yorgan gibi büyük çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.
  Sesli ikaz: Yıkama sonrasında programının bittiğini ikaz ederek kullanıcıya çamaşır makinesini boşaltmasını hatırlatır.

  Mini 30: Mini 30 programı ile hemen yıkanması gereken, az kirlenmiş çamaşırlarınız, 30oC'de 30 dakikada yıkayıp; ütülemeye hazır hale getirebilirsiniz.

  Yoğun programı: Yoğun programı ile çok kirli çamaşırlarınızın etkin bir şekilde temizlenmesini sağlarsınız.

  Narin yıkama programı: Narin yıkama programı ile hassas çamaşırlarınızın yıpranmadan, etkin bir şekilde temizlenmesini sağlarsınız.

  Elle yıkama programı: Elde yıkama programı sayesinde çamaşırların birbiri ile sürtünmesi ve suya çarpması en aza indirilmekte, çekme, keçeleşme ve şekilsel bozulmalar önlenmekte ve elde yıkama hassasiyeti sağlamaktadır. Bu program ile ipek gibi yıkanabilir narin çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.

  30 cm'lik büyük yükleme ağzı: 30 cm'lik büyük yükleme ağızı sayesinde bornoz, çarşaf, pike, yorgan gibi büyük parça çamaşırlarınız zorlanmadan yükleyebilirsiniz.

  Akıllı kontrol sistemi: Makinenizin akıllı kontrol sistemi,programlamayı sizin için son derece kolaylaştırarak, seçtiğiniz çamaşır türüne göre sıkma devri ve sıcaklık seçeneklerini otomatik olarak sınırlandırı. Böylece sentetik, yünlü gibi çamaşırlarınızı, yüksek sıcaklıkta yıkama ya da yüksek devirlerde sıkma gibi hatalara karşı güvenceye alır.

  Zaman programlama özelliği: Zaman programlama özelliği ile makinenizin program bitişini 19 saate kadar programlayabilirsiniz. Böylelikle makineniz, sizin tekrar müdahalenize gerek olmadan belirlediğiniz saatte programa başlar ve çamaşırlarınızı yıkar. Bu özelliği, gün boyu evde bulunmayacağınız durumlarda, dönüş saatinize çamaşırlarınızı yıkanmış olarak hazır etmek ya da makinenizi voltajın daha düzenli olduğu gece saatlerinde çalıştırmak için kullanabilirisiniz.

  Kalan zaman özelliği: Kalan zaman özelliği ile program seçimi sırasında seçilen programın süresi ve yıkama sırasında programın bitmesine kadar kalan zamanı, göstergeden takip edebilirisiniz. Böylece çamaşır yıkama işleminin bitip bitmediğini anlamak için sık sık banyoya gidip gelmek zorunda kalmayacak, diğer işlerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz.

  Elektronik su kontrol sistemi: Elektronik su kontrol sistemi ile makineniz yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Makineniz gereksiz bir damla suyu bile boşa harcamaz ayrıca hem zaman hem de enerjiden tsarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenizin tam dolmasını beklemeden az miktarda çamaşırınızı bile ekonomik olarak yıkayabilirsiniz.

  Elektronik program takip göstergesi: Elektronik program takip göstergesi, programın hangi aşamada olduğunu bilmenize olanak sağlar.

  Su taşmasına karşı emniyet sistemi: Su taşmasına karşı emniyet sistemi, makinenin almış olduğu su miktarını,ölçerek sürekli kontrol eden ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmasını önleyen emniyet sistemidir. Dengesiz yük kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır. Çocuk kilidi ile makinenizi çalışması boyunca, sizden başka birisinin program akışını etkilemesine engel olabilirsiniz.

  Ön yıkama fonksiyonu ile çok kirli çamaşırlarınıza ana yıkama öncesi ilave bir yıkama yaptırabilirsiniz. Suya bastırma fonksiyonu ile, yıkama adımlarına geçmeden önce kirlerin yumuşaması sağlanarak, çok daha temiz çamaşırlar elde edilir.

  Bio yıkama fonksiyonunu yumurta, süt gibi protein bazlı zor lekelerinin çıkarılması ve mükemmel yıkama performansı elde etmek için kullanabilirsiniz. Yoğun fonksiyonu ile çok kirli çamaşırlarınızın etkin bir şekilde temizlenmesini sağlarsınız.

  İlave durulama seçenekleri: Makineniz tüm yıkama programlarında çamaşırlarınızı en iyi şekilde durular. Eğer bulunduğunuz bölgenin suyu çok yumuşak ise ve bu nedenle deterjanla çok köpürüyorsa ya da bebek çamaşırları gibi deterjana aşırı hassasiyetin olması durumunda, ilave durulama seçeneklerini kullanarak yapılacak durulama miktarını arttırabilir ve çamaşırlarınızı olabilecek tüm deterjan kalıntılarından tamamıyla arındırabilirsiniz.

  Devir seçimi: Sıkma iptal - 1200 d/d arasında 5 ayrı sıkma devrini ayarlayabilirsiniz.

  Teknik özellikler

  Enerji performansı : A + Plus
  Yıkama performansı : A
  Sıkma performansı : B
  Maksimum çamaşır kapasitesi: 8 kg
  Sıkma devri: 1200 devir/dakika
  Su girişi: Çift
  Su tüketimi: 64 lt
  Elektrik tüketimi:1,36 kwh
  Yıkama devri: 52 d/d
  Elektrik girişi:220-240 V/50 Hz
  Toplam akım: 10 A
  Yükseklik: 85 cm
  Genişlik : 60 cm
  Derinlik : 64 cm


   
8 kg çamaşır yıkama kapasitesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  kısa programlı çamaşır makinesi sense plus siemens Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın Siemens Ev Aletleri A serisi ve E serisi yeni çamaşır makineleri dünyada ilk olarak kullanılan teknolojilerle kullanıcılara yepyeni deneyimler sunuyor. Siemens A ve E sınıfındaki çamaşır makineleri birçok yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Birçok yeni ilave programlara sahip...
 2. Yuva yıkan 8 yanlış

  Yuva yıkan 8 yanlış

  insanı yıkan sözler yuva yikan yuvasi olmaz yuva ile ilgili sözler yıkan kadınlar kadın Evliliği sarsan 8 yanlış Kabul, hep siz haklısınız, sizin dediğiniz doğru ve hep sizin sözünüz geçerli olmalı! Siz insanın kalbinden geçeni bile okuyabilirsiniz! Yok canım o kadar da değil diyorsanız, önerilerimize göz atınız 1 EŞİNİN KİŞİLİĞİNE KARŞI AĞIR ELEŞTİRİDE BULUNMA Eşinin kişiliğini küçük...
 3. Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

  Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

  ilk çamaşır makinesi ilk çamaşır makinası makinesinin resmi makinesinin hali Eskiden kadınlarımız ne işkencelerle çamaşır yıkarlarmış helal olsun valla.Şimdiki zamanda normal makineyi kullanmak için mızmızlanıyoruz dicek söz yok. Modern teknolojinin öncesinde çamaşır yıkamak hiç de sanıldığı kadar kolay sıradan bir iş değildi. Çamaşır yıkamak en az iki günlük uzun bir uğraş...
 4. Aranızda Çamaşır Yıkama Topu Kullanan Varsa Fikirlerini Bekliyoruz

  Aranızda Çamaşır Yıkama Topu Kullanan Varsa Fikirlerini Bekliyoruz

  Bu konu çamaşır yıkama topu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, epeydir piyasada olan bir ürün bu sayfamızın konusu. Deterjansız çamaşır yıkama topu. Aramızda kullanan varsa fikirlerini öğrenmek istiyoruz. Zira deterjanlar kimyasal ve eğer bu top deterjansız olarak çamaşırları temizleyebiliyorsa bu müthiş bir icat. Ekranlarda sürekli tanıtımları yapılıyor. Hatta İkbal Gürpınar...
 5. Hangi çamaşır ne sıklıkta yıkanır ?

  Hangi çamaşır ne sıklıkta yıkanır ?

  Kıyafet temizliği biz bayanlar için önemli bir kriterdir.Bir çok bayan kıyafetlerini yıpranmasın diyebelli aralıklarla temizleyerek dolap ömrünü uzatırken, bir çoğuda ben gibi bir giyimden hemen sonra sık aralıklarla yıkar.E tabi haliyle sık yıkanan kıyafetler daha çabuk yıpranıyor ve soluyor.Peki kıyafetler ne sıklıkta yıkanmalı detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi...

Sayfayı Paylaş