Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

*1 paket çikolata al. Sonra bu çikolata paketini aç, her çikolatadan 1 kere çok az ısır. Daha sonra bir not yaz, çikolatarın üzerine koy. Paketi kapat, eşinin kucağına bırak.
Paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil.. :D:D

*Çalıştığı yer müsaitse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yap.

*İşe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan ver. Ama biraz tuzlu olur :S

*Gazeteye sadece ikinizin anlayabileceği şekilde ilan ver, tesadüfen gazeteyi almış gibi yapıp sayfada doğum günü kutlama ilanını görmesini sağla :D:D

*1 paket çikolata al. Sonra bu çikolata paketini aç, her çikolatadan 1 kere çok az ısır. Daha sonra bir not yaz, çikolatarın üzerine koy. Paketi kapat, eşinin kucağına bırak.

*Çalıştığı yer müsatse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yap.

*İşe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan ver. Ama biraz tuzlu olur :S

*Gazeteye sadece ikinizin anlayabileceği şekilde ilan ver, tesadüfen gazeteyi almış gibi yapıp sayfada doğum günü kutlama ilanını görmesini sağla :D:D

titanım sende ne cevherler varmış böyle:D:D

*Çalıştığı yer müsatse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yap.

titoşum sen kocişine neler neler yapıyosundur şimdi hahaha

benim en son dogumgünü hediyem. Resimlerimizden olusan kitap

asa yukari 20 sayfalikti tanistigimiz, nisanlandigimiz andan balayi anindan taki bugüne kadar... Tabi resimlerin yaninada anilarimizdan bir kac satir yada daha söylemedgim ama o an hissetigim hisslerimi yazmistim..

Son sayfasindada maddi yönden pek deyeri yok belki ama manevi olarak cok deyerli bu hediye yazmistim, ben sana ömrümü hediye ediyorum... yazmistim

Cok beyenip cok sevinmisti...

bitanem seni cok seviyorum.... su zor günlerimizide atlatacagiz insallah...

Amin

benim en son dogumgünü hediyem. Resimlerimizden olusan kitap

asa yukari 20 sayfalikti tanistigimiz, nisanlandigimiz andan balayi anindan taki bugüne kadar... Tabi resimlerin yaninada anilarimizdan bir kac satir yada daha söylemedgim ama o an hissetigim hisslerimi yazmistim..

Son sayfasindada maddi yönden pek deyeri yok belki ama manevi olarak cok deyerli bu hediye yazmistim, ben sana ömrümü hediye ediyorum... yazmistim

Cok beyenip cok sevinmisti...

bitanem seni cok seviyorum.... su zor günlerimizide atlatacagiz insallah...

Amin

cok güzel bi hediye... bende yapayim bunu

Geri