Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

*1 paket çikolata al. Sonra bu çikolata paketini aç, her çikolatadan 1 kere çok az ısır. Daha sonra bir not yaz, çikolatarın üzerine koy. Paketi kapat, eşinin kucağına bırak.
Paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil.. :D:D

*Çalıştığı yer müsaitse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yap.

*İşe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan ver. Ama biraz tuzlu olur :S

*Gazeteye sadece ikinizin anlayabileceği şekilde ilan ver, tesadüfen gazeteyi almış gibi yapıp sayfada doğum günü kutlama ilanını görmesini sağla :D:D

vayyyy anasınııııı beeeee :D:D bunları o bana yapsın banane banane:asi: hahaha

Titan abla varya sen az değilsinnnn heee hahaha şahane fikirler ama bunları ben ondan bekliyorum bir ara söleyeyim bunları hahaha

asiciğim bi thsirt yaptır sizin en romantik resminizi koydur tsirtün üzerine onu giyer dolaşır işte :D:D

hee bak bu fikride sevdimmmmmmm :D:D

hadi hadi ben sende çoook gün görmüş geçirmiş havası sezdim bilmem yanlışmıyım :D:D
aynen bende seziyıorum hahaha

benim en son dogumgünü hediyem. Resimlerimizden olusan kitap

asa yukari 20 sayfalikti tanistigimiz, nisanlandigimiz andan balayi anindan taki bugüne kadar... Tabi resimlerin yaninada anilarimizdan bir kac satir yada daha söylemedgim ama o an hissetigim hisslerimi yazmistim..

Son sayfasindada maddi yönden pek deyeri yok belki ama manevi olarak cok deyerli bu hediye yazmistim, ben sana ömrümü hediye ediyorum... yazmistim

Cok beyenip cok sevinmisti...

bitanem seni cok seviyorum.... su zor günlerimizide atlatacagiz insallah...

Amin

vayyyyy çok romantikkkkkkk :D:D aslında bu da olabilir zaten 100 tane resim ayarlamıştım fotorafçıdan çıkarmak içinnn bu fikride sevdimm :D:D teşekkür ederimmm

süpriz konusunda başka yokmuuuuuuu fikri olannn:hıms:

Bir slayt ta hazırlayabilirsin Asi. Eğer kameran varsa sevdiklerinin de doğum günü mesajlarını çekersin, araya çekindiğiniz resimleri koyarsın, alta da varsa kendi şarkınızı eklersin. Al sana mis gibi hediye. Hem de ömürlük :D:D

Bir slayt ta hazırlayabilirsin Asi. Eğer kameran varsa sevdiklerinin de doğum günü mesajlarını çekersin, araya çekindiğiniz resimleri koyarsın, alta da varsa kendi şarkınızı eklersin. Al sana mis gibi hediye. Hem de ömürlük :D:D

evet yaaa ilerde çocuklarında izler süper bişey olur:deli: tebrik ederim titanım

ben bunu yaptım ki ilk evlendiğimiz sene :D:D ama sadece şarkı şiir ve resimden oluşan bir slayt :D:D

- - - Updated - - -

yokmu başka fikir yaaa hahaha amma beleşci oldum dimi hahaha

Özel günlerde eşinizin doğum günü ,evlilik yıldönümünüzde eşinize birbirinden şık ve üzerinde özel mesajlarınızı yazdırabileceğiniz kurabiyeler gönderebilirsiniz.

Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız yönetimle irtibata geçiniz..

edit by TİTAN

kizlar.... yine bir yil gecti.. aceba bu yil ne hediye etsem ona...
hic beklemedigim cok hosuna gidecek birsey olsun istiyorum... ama ne???
hmmm yardimci olun meleklerim...

Geri