Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri ve hediyeleri

  Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz hediye 14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri


  Merhaba Sevgili Melek'ler... 14 Lubat Sevgililer Günü için sayılı günler kaldı. Siz de benim gibi o gün özel olmalı ve sürprizlerle dolmalı diye mi düşünüyor sunuz? O halde hem şajhsımın aralarında uygulayacağı sevgililergünü sürprizleri önerilerini sizlerle paylaşıyorum :)

  [​IMG]


  İşte size 14 şubat sevgililer günü ile ilgili fikir ve öneriler:

  1. Gül Yaprakları
  Gül yapraklarını her yerde kullanmanız mümkün. Evin içinde yatağınıza gül yapraklarından bir yol yapabilirsiniz. Gül yapraklarını yatağınıza serpebilirsiniz. Yatakta gül yaprakları inanılmaz bir romantizm yaşatır. Bulunduğunuz ortam müsaitse ve birine yaptırma imkanınız varsa, muhabbetinizin en romantik anında üstten masanıza ya da hemen yanınıza gül yaprakları serptirebilirsiniz. Evlenme teklif edecekseniz hayır demesi imkansız :)

  2. Fotoğraf Sürprizi
  Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları bir fotoğrafçıya giderek çerçevelettirin. Fotomontaj yoluyla ikinizin fotoğrafına çok güzel bir hava katabilirler. Mesela kalp içinde ikinizin fotoğrafı. En sevdiğiniz fotoğraflardan küçük bir albümde hazırlamanız hoş olabilir.

  3. Aşkınızı Çizin
  Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? Onun fotoğrafını en zarif çizgilerle kağıda dökün.

  4. Mum Işığında Yemek
  Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  5. Romantik Mum Yolu
  Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. Bunu gül yapraklarıyla daha romantik hale getirmeniz mümkün.

  6. Küçük Tatlı Hediye
  İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

  8. Aşkınızı Anons Edin
  O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

  10. Nostalji Yaşatın
  Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

  11. Bir Tekne Kiralayın
  Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir.

  12. Ona Özel Şiir
  Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz. Çok harika bir şiir olması o kadar da önemli değil, önemli olan içinizdeki duyguları ona yansıtmanız.

  13. Evde Piknik
  Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

  14. Kendi Puzzlenızı Yapın
  Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

  16. Aşkınızı Kaydedin
  Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin. Bunu resimlerinizle birlikte bir video şeklinde yapmanız daha da güzel olacaktır. Tabi videoya güzel bir fon müziği eklemeyi unutmayın.

  17. Arabasını Süsleyin
  Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

  18. Aşk Balonu
  Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde ’seni seviyorum’ yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

  19. Ona Özel Aşk Şarkısı
  Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek şartıyla.

  20. Radyodan Aşk İlanı
  Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız. Bunu başka ortamlarda da organize etmek gayet mümkün.

  21. Sade ve Romantik
  İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona ‘Seni seviyorum’ notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır. Yalnız size gül için bir önerim olacak. Gülün yanına bir şiir iliştirebilirsiniz ve gül kutusuna gül yapraklarıda koymanız çok daha romantik bir ortam oluşturacaktır. Hiçbir kız gül yapraklarına dayanamaz.

  22. Ona Özel Havai Fişek Gösterisi
  Maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

  23. Sevginizi Örün
  En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

  24. Gazeteye İlan Verin
  Her Sevgililer Günü’nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

  25. Aşk Pastası
  Sevgililer Günü’ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile ’seni seviyorum’ yazın.

  27. Şarkılarınızı Kaydedin
  Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD’ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsletin.

  28. Ofiste Sürpriz
  İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine, dolaplarının üzerine yani kısaca onun ulaşıp görebileceği her yere tatlı sevgi mesajları yerleştirebilirsiniz.

  29. Küçük Bir Tatil
  Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de ‘çekmeceye bak’ ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

  30. Posterini Asın
  İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

  31. Minik Bir Dost
  Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü’nde olmasın?

  32. Sahnede Aşk
  Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

  33. Yollarına Gül ya da Gül Yaprakları Serpin
  Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

  34. Size Özel Takı
  İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

  35. Hikayenizi Yazın
  Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir mektup olarak bastırabilirsiniz.

  36. Aşkınızı Gökyüzüne Yazın
  İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir afiş astırın.
   
 2. neslihanyare

  neslihanyare Üye Üye

  Kayıt:
  9 Haziran 2011
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  18
  14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri
  İlk seni görmüştüm Baktığım her yerde seninle dolmuştu kalbim Seni düşledim hemen ardından Ne desem ne söylesem bilemedim İçimde bir yerde gizlediğim aşkı Seninle büyütmeye başladı kalbim, En güzel şubatlar bize gelecekti bilirdim Gözlerine bakmaktı hayalim Ömrümün kadını, bana gelecektin Geldin… Gül yüzünle Ömrüme hoş geldin sevgili… Sevgiliye ne şiirler yazılır ne cümleler kurulur ardından haberi olmaz belki, o geldiğinde aşk dolu bir kalbe girdim bilir ama bilmez ki öncesinde nasıl yandı o kalp o sevgili için, o bilmedi… Aşkınız için uykusuz geceler mi geçirmediniz, her gece hayaliyle uyuyup onun olmadığını görmemek için uyanmak istemediniz. Şimdi yanında olan güzeller güzeli sevgiliye, size olan aşkını tüm içtenliği ile yaşatan sevgiliye 14 şubat sevgililer gününde birbirinden harika sevgililer günü hediyelerini vererek onu mutlu etmek istemez misin? 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile aşkına harika bir sürpriz yapacak olmanın mutluluğu henüz günler öncesinden içini kaplayacak. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile ona en güzel ve en romantik hediyeyi verecek ve birlikte yılları devirmenin mutluluğu içinde harika bir sevgililer günü geçireceksiniz. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri sevgilinize çok özel tasarımların bir araya getirildiği ve ona çok yakışacak bu harika hediyeleri ile doldu taştı. Siz de bu 14 şubat sevgililer günü hediyelerini ona armağan ederek hem kalbinizi bir kez daha ona açma şansı elde edin hem de ölümsüz bir aşkın geleceğini inşa edin. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile mükemmel bir sevgililer günü geçirecek olmanın mutluluğunu sevgilinizle paylaşın. Bu harika sevgililer günü siz ve sevgiliniz için unutulmaz bir gün olacak. Kalbinizdeki aşkın somut halinin tüm güzel duygularla tasarlandığı bu harika tasarım 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile sevgiliniz ömrü boyunca unutamayacağı anlamlar yüklü hediyeleri bu özel günde sizden almış olmanın mutluluğunu yaşatacak. Bu özel gün onun için oldukça önemli ve unutulmaz bir gün olacak. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile mükemmel, aşk dolu bir gün dileriz


  [​IMG]


  Çeşitli Sevgililer Günü Hediyeleri


  [​IMG]


  Dünyayı kasıp kavuran Angry Birds çılgınlığını bilmeyen yoktur. Sevgilinize bu anahtarlıklardan hediye ederek nasıl mutlu olacağını bizzat kendiniz görebilirsiniz.


  [​IMG]


  Kim demiş çiçeklerin ömrü kısadır diye? Eğer sizin çiçekleriniz balondan yapıldıysa belki bir ömür sizinle olurlar! 7 farklı çiçek deseni ve 24 adet balonla yapabileceğiniz koca bir demet Balondan Çiçekler belki de sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir.


  [​IMG]


  Sevgilinizle ya da eşinizle uyurken bile aşkınızdan hiçbir şey eksilmesin! Aşk yastıklarıyla uyurken bile deliler gibi aşık olacaksınız.


  [​IMG]


  Aşk ve sevgi paylaşmak demektir ama öyle kuru kuruya paylaşmak olmaz. Gerçek aşka ulaşmak için herşeyi paylaşmanız gerek, hatta dinlediğiniz müziği bile. Bu kalp şeklindeki kulaklık ayırıcılar ile bir mp3 playera iki kulaklık bağlayarak hem aşkınızı ve sevginizi pekiştirin hem de dinleme sırası kimde kavgalarına son verin.


  [​IMG]


  Çan sesleri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sex Bell, sıra dışı çiftlerin yatak odalarına heyecan katıyor. Aşka Davet Çanı çaldığında herkes görev başına!


  [​IMG]


  Topuklu ayakkabı aşığı sevgilinize bir topuklu ayakkabı almıyorsanız en azından topuklu ayakkabı şeklindeki bir çekecek almaya ne dersiniz? Sevgiliniz, topuklu ayakkabı almış kadar mutlu olacak.


  [​IMG]


  Sevgilinizin başından aşağı gül dökmek sevgililer günü için harika bir fikir değil mi? Gül yapraklarından oluşan bu hediyeye sevgiliniz bayılacak.


  [​IMG]


  Topuklu ayakkabının türleri saymakla bitmez. Kim derdi ki bir gün topuklu ayakkabıdan müzik dinlenebileceği. Ama oldu! Topuklu ayakkabı şeklindeki hoparlöre sevgiliniz bayılacak.


  [​IMG]


  Daha gördüğünüz anda ağzınızı sulandıran bu Çikolata Fare ile elinizin altında her zaman çok lezzetli bir fare bulunduracaksınız. Choco Mouse un leziz görünüşüyle ağzınızı sulandıracağı kesin, ama sakın onu yemeye kalkmayın!


  [​IMG]


  Performans ölçen Sex Timer ile en esprili kum saati karşınızda! Kum saatinin çizgileri sayesinde stallion mu (aygır), playboy mu, lover mı (aşık), unsatisfied mı (tatmin edici olmayan), yoksa very poor (çok zayıf) dereceleri Seksi Kum Saati ile en eğlenceli yoldan kanıtlanıyor!
   
 3. AYŞEDEN

  AYŞEDEN Hamiş Melek

  Kayıt:
  5 Temmuz 2012
  Mesajlar:
  1.024
  Beğenilen Mesajlar:
  614
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  istanbul
  15 şubatta doğdum kocama her fırsatta kuyumculardan doğru gel diye hep söylerim malesef mutfak ürünleri satan yerlerden gelir hep
  - - - Updated - - -

  BİRDE KOCAM 14 ŞUBATLA 15 ŞUBATI BİRLEŞTİREREK VERİR HEDİYESİNİDE NE KURNAZ DEĞİLMİ
   
 4. Ausencia

  Ausencia Üye Üye

  Kayıt:
  7 Ocak 2013
  Mesajlar:
  52
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  18
  14 Şubatın eşim ve benim adıma özel bir anlamı yok açıkcası.
  Özel bir kutlama değil ; o günün 14 Şubat olduğunu bile hatırlamıyoruz özel olarak.
  Ama ;
  Bu sizlere süpriz fikirler sunamayacağım anlamına gelmez pek tabii:)
  Yukarıdaki paylaşım çok güzel fakat içeriği sanki bizlere yapılmasından hoşlanacağımız şeylerle dolu.Yani hep erkeklerden beklemek gerek bence ; kalpli yastıklardan ve romantik mum ışığından en az bizler kadar mutlu olacak bir sevgiliniz yok ise tabii:)
  Bence o gün eşinizle özel bir gece geçirmek istiyorsanız , mesele pc ya da ps3 oyunu alıp sabaha kadar call of duty ya da metal gear oynayın...Futbol takımının kombine biletleni bütçenizi aşıyor ise en azından ligler başlıyor ilk maçına bir bilet alıp gidin beraber.
  Biraz şaşırtmak aşkı alevlendirir benden söylemesi...
   
 5. ervanurcakir

  ervanurcakir Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Ocak 2013
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Bence en güzel sevgililer günü hediyesi sevdiğinin yanında olmaktır :)
  Yönetimin notu: Link vermek yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz.

  edit by TİTAN


   
14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri ve hediyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler

  şık hediyeler en şık hediyeler 14 şubatta erkeğe alınacak Sevgililer gününe az kalmış sayılmaz ama yine de zaman daraldıkça eşiniz veya sevgiliniz için hediye seçmek zorlaşıyor. Özellikle bir erkeğe hediye bakmak oldukça sıkıcı geliyor. Bu seçim daha da güç bir hal almadan erkenden karar vermekte yarar var. Mesela şık ve güzel bir saat düşünebilirsiniz. Ya da cep telefonu… Göz...
 2. 14 şubat sevgililer günü

  14 şubat sevgililer günü

  14 şubat sevgililer günü sevgililer resmi evet canlarım 14 şubat sevgililer günü yaklaştıı bendeee hepinize sevgililer gününde sevdiğinize atacagınız mesajları hediye ediyorum secin begenin yollayın...:asigim: ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. ♥ Gözlerin...
 3. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler Selam arkadaşlar 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler var mı sizin sitenizde
 4. 14 Şubat Sevgililer Günü Süprizleri

  14 Şubat Sevgililer Günü Süprizleri

  14 Şubat Sevgililer Günü Süprizleri Merhaba kızlar sizden 14 Şubat Sevgililer Günü Süprizleri istiyorum nasıl bir süpriz yapabilirim sizce lütfen yardımcı olun:)
 5. 14 şubat Sevgililer Günü 2012

  14 şubat Sevgililer Günü 2012

  14 şubat Sevgililer Günü 2012 Sevgililer Günü nedir Merhaba Melek2ler, bu günün anlam ve önemi malum:) Sevgililer günü... Biz de bu günün anlamı hakknıda yani dünya da ve ülkemizde Sevgililer günü neden, nasıl kutlanıyor araştırdık, elbette ki sizlerlede paylaşmak istiyoruz edindiğimiz bilgileri; Günümüzde Sevgililer Günü 14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika'lı Esther Howland'ın ilk...

Sayfayı Paylaş