Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype yi silme

etype yi UNLOCKER ile direk olarak silebilkiyorsunuz

allah belasını versin bu etyp nin kaç gündür kurtulamadım. 100 yaptım olmuyor, unninstall falan dicem ama bulamıyorum başlat menüsünde yok bilgisayarımdan arıyorum 50 tane klaör çıkıyo.

Hic Kafaniz agrimasin , Burdaki yardim icin emek gösteren arkadaslara saygilarimi sunarim ama,
Her tip gizli sakli trojan, virüs vs. icin kücücük ama mükemmel tam cözüm üreten COMBOFIX virüs programini tavsiye ederim.. Ancak kurulum ve calisma esaslari icin önce Nette bu konu ile ilgili ciddi aciklamalari bulunan sayfalardan bilgi almanizi tavsiye ederim,
Sonra Kurun, calistirin ve arkaniza yaslanin.. Bir kac dakika sonra Hersey Yoluna girecek.
Saygilarimla..

etyee nasıl kaldırılır ?

aslında ben şöyle yaptım şöyle daha kolay ...
araç çubuğundan etypeyi kaldıramazsınız yada kapatamazsınız ama araç çubğundaki etypeden kurtlumak için etypenin üzerine gelip sağ tıklayın orada görevler var help felan yazar siz arada kırmızı çarpı işaretli işarete tıklayın sana altta bir kutucuk gelir oradanda ''NO'' şeceneğine tıklayın olur bende oluyo ama bilgisayarı her açtığında bunu yapmalısın:) :) :) :)

şükür dün kurtuldum etyp den. arkadaşların dediği gibi ctrl+alt+delete yaptım işlemler kısmından etyp ye sağ tıkladım dosyaklaörüne girdim ve unistalı calıştırdım ve no dedim olayı çözdüm sayenizde sağolun.

arkadaslar ben onceden sildim uibstall ı bulamıyorum yardımedin luıtfen

arkadaşlar başlata tılkayıp tüm programlar gelin etype klasörüne tılayın uninstal etype çıkacak orya tıklayıp kaldırabilirsiniz

olmuyoooor

arkadaşlar bu laneti program kaldırdan kaldırdım başlat menüsündende kaldırdım interneti açtığım anda karşıma arama sayfası çıkıyor hala. ccleaner dan silemiyorum çünkü pc de programı bulamıyorum. lütfen yardım

arkadaslar nasıl %100 e getırıyorz ya yardımcı OLun faceden nasıl % 100 yapcam ve paylascam...

bu virus programı tek kaldırabileginiz yolu aşagıdaki seçenekleri izleyerek yapabilirsiniz 1:google'ye silinmeyen programları kaldırma programı yazıp önünüze gelen her hangi birini indirip masa üstüne kurmak 2: bilgisayarınızı kapatın ve tekrar açın,açılırken (f8) tuşuna defalarca basın takii siyah bir sayfa gelene kadar ve gelen sayfanın uzerinde bulunan GÜVENLİ MOD u klavyeden yön tuşlarıyla seçip enter a basın ve bilgisayarın açılmasını bekleyin . açıldıgında indirmiş oldugunuz programı çalıştırın ve gelen sayfada bulunan programlar içinden etype poragramını bulup şhift+delete tuşuna basarak sistemden tamamen silebilirsiniz .

Benzer Diğer Konularımız !

Geri