Etype proğramı nasıl kaldırılır

arkadaşlar başka bir yoluda var.
Şimdi masaüstünde etype simgesi olanlar(olmayanlar programı tekrar kursunlar) simgeye sağ tıklayıp dosya konumunu aç'a basın basınca zaten karşınıza unininstall etype yazıcak ona tıklayıp kaldırın :)
Not:programı kaldırırken antivirüs tepki veriyor sa antiviüsü kapatın :)
bir şey daha uninstall basınca karşınıza çıkan şeye no ya tıklayın :)
ben kaldırdım sıra sizde :)

Çok saol.. Sayende bu lanet programdan kurtuldum..

arkadaşlar bedede aynı sorun vardı ben kaldırdım ve kurtuldum nasıl mı.etype klasörünü masaüstünde bulup ya da başka bi yerde bulup üzerine sağ tıklayıp özelliklerden dosya konumunu açın ve ordaki tüm dosyaları kaldırın yani silin .eğer bir kaç dosya silinmiyrsa klavyenizden ctrl+alt+del yapın ve görev yöneticisinden işlemlere girin bu işlemlşer kısmında e type yazanları sadece sağ tıklayıp işlemi sonlandır deyip ordn çıkın.ama diğerlerinin işlemlerini sonlandırırsanız bilgisayarınız çalışmaz hale gelebilir sadece etype olanları yapın. sonra o silinmeyen bir kaç dosyayı da silin kurtulun..

yapmanız qereken tek sey unlocker adlı proqramı indirmek..buyrun burdab inidirininiz :Dhttp://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=unlocker&lid=1881

esra

Ya ben önceden hepsini kaldırmıştım şimdi 100 de 100 e getirdim ama kaldırcak bşiy kalmadı :D

ya yapamıyorum arkadaşlarım çıkıyor face girince ve istek gönbder falan cıkıyor nolur yardım edin

Benzer Diğer Konularımız !

Geri