Etype proğramı nasıl kaldırılır

arkadaşlar face falan uğraşmaya gerek yok. uninstal tıklayın il soruya "no" deyip 2. soruya finish diyeceksiniz. bu kadar basit. %100 falan olmasına gerek yok böyle yapın işe yariyor.

arkadaşlar yeniden kurmaya gerek yok, program files de değil, C:\Documents and Settings\bilgisayarınızın ismi \Application Data\eType klasöründe uninstall yaparsanız silinir aynı klasörde kalan diğer atıklarıda silin kurtulun,

arkadaşlar sildim programı ama aramam motorum olarak bu program çıkıyor google olmuyor bunu tamamen nasıl kaldırabilirm lütfen çok acil yardım edebilirimisiniz?

Kardeş Allah razı olsun senden hayatımı kurtardın o beladan kurtulamıodum ama şöyle bişi var dediğini yaptıktan sonra ana sayfa değişio onu yeniden ayarlamakta fayda var tekrar tekrar teşekkür ediyorum kardeşimmmm

eType lanetine sonnn

ARKADAŞLAR ben de eType'e dair ne varsa silmiştim ve bu yüzden proğramı kaldıramıyordum. Düşündüm ki tekrar indir ve kaldırmam için gereken dosyaya ulaşırsam eTypeden kurtulabilirim.VE evet yanılmadım uninstall dosyası için o lanet proğramı indirdim ve uninstall dosyasına ulaşıp proğramdan kurtuldum.Unınstall dosyasını silen madurlar Yapmanız gereken ; etype denen kahrolası proğramı kaldırabilmek için tekrar indirin bAşlat menüsünden eType yazın ve unınstall dosyasına tıklayıp çalıştırın kurtulun proğramdan...yüzünüz gülsün

Arkadaslar oncelikle bir fake facebook hesabı acın sonra eTybe nin ustune tıklayın kenarda bir yazı var o yazıya tıklayın sonra orda you die yani sen die bir yazı cıkacak ingilizce fln iste sonra orda facebook gibi seyleri paylasma begenme onerme fln yapınca onları tamamlarsınız sonra eType dedimiz allahın belası virusun üstüne ters tıklıyorsnuz sonra özellikler yapıosunz dosya konumunu açıyorsunuz ordakilerin hepsini siliyorsunuz VE MUTLU SON SİLİNDİ :) Cansu Demir

arkadaşlar face falan uğraşmaya gerek yok. uninstal tıklayın ilk soruya "no" deyip 2. soruya next diyeceksiniz. daha sonra gelenede finish deyip kaldırın.bu kadar basit. %100 falan olmasına gerek yok.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri