Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar

Merhaba, gerçeklik payı varmıdır emin değilim ama bir büyü karşılığın da para alınmışsa o büyünün mutlaka bir gün bozulacağını duymuştum. Ayrıca bir büyünün 40 gün etkisi olduğu söyleniyor. Size yapılan büyü gerçekten bozulduyda kesin bir zaman belirtemem ama erkek arkadaşınız size dönecektir. Her gün felak,nas,ihlas ve ayetel kürsü okuyun . Dilerim hayatınızdaki olumsuzluklar bir an önce bertaraf olur.

cevap icin sagolun. Cok guvendigimiz para almadan allah rizasi icin cozen birine cozdurduk. Ben bu iliski yoluna zamanla girer mi duzelir mi hersey zamanla onu merak ettim. Bir kere daha olmustu cozulunce barismistik.Tesekkurler.

Öncelikle birçok yazı var büyü ile ilgili ve bende para ile çözüm yapanlara inanmıyorum. Bu yazı bundan dolayı dikkatimi çekti. Rica ediyorum lütfen ailem zor durumda bildiğiniz güvendiğiniz daha önce yardımını gördüğünüz bir hoca yok mu. Elbetki Allahın izniyle tek çare Kur an I Kerim . Ama ben abdest alamıyorum takıntılarım arttı. Bundan dolayı kendime çok okuyamıyorum ama artık beynim çok yoruldu. Lütfen biliyorum var böyle insanlar bütün sitelerde az kişi var bende onlardan diyen birçok yalancı. Belki aralarında bu işi yapacak var ama güvenemem ki. Allah rızası için bilen varsa bana yardımcı olsun. Bu sorununu güvendiğimiz birine çözdürdük diyen kardeşi m lütfen bana yardımcı olun yakında ise bende hocadan yardım alayım.

Abdest alamayan, Kuran okuyamayanlar Kuranı dinlesinler.Saffat Suresi,Bakara,Sebe gibi sureleri dinleyin yada youtube a Rukye yazın dinleyin sık sık

Ben de bu durumdan çok mağdurum. Birçok kişi bu işi para için yapıyor ve bu kişilere güvenemiyorum da. Allah rızası için çözen güvendiğimiz birine çözdürdük demişsiniz bu konuda bize de yardımcı olabilir misiniz lütfen

Bana yardımcı olurmusunuz size para almadan kim.hangi hoca yardimci olduysa bizde söylermisiniz bende sizinle aynı şeyi yaşıyorum şuanda büyü yüzünden ayrıldık tada evlenicekken

Konuya telefon vermişsiniz genel görünümden kaldırıldı lütfen telefon numaraları vermeyiniz.

Beni de uykuda korkutuyorlar iki gündür suretlerini de görüyorum seslerini de duyuyorum sonra kabuslarla uyanıyorum kesilmiş parçalanmış veya saldırgan köpekler görüyorum kaygı kuruntu vesvese de vardı ne bir iş yapabiliyorum ne ders çalışabiliyorum bir süredir en son da dun gece erkek arkadaşımla ayrıldık korkutanlar mı musallat oldu büyü mü var artık içinden çıkamıyorum ağır psikolojik sorunlarım mı var acaba diye bile düşündüm dualar içimi biraz ferahlatıyor ama yaşadıklarımı değişmiyor yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Geri