fal baktırmak istiyorum

TÜRKiYE NiN EN iYi VE DÜRÜST FALCISI SEÇiLEN 35 YILDIR iŞiNDE .UZMAN .BiR ÇOK ÜNLÜ KiŞiNiN DANIŞMANI GÜLBAŞAK ABLA iLE TANIŞIN.. EDIT BY BEYZA RANDEVUSUZ ÇALIŞMIYOR..ANKARA DIŞI ARAYA BiLiR TELEFONLA BAKIM YAPILIYOR, MAIL İLE BAKIM YAPILABİLİNİYOR. SEVGiYLE KALIN.. (GOOGLE DAN KRAL TV CANLI YAYINLARINI ARAYARAK GÖREBiLRiSiNiZ. MEDYUM DEMENiZ YETERLiDiR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba geçen gün kızılayda bi falcıya gittim süperdi tavsiye ederim

Arkadaşlar Ankaranın en iyi falcıları konur1 sokak kızılayda Turuncu cafede tam olarak 13 adet falcı ile çalışıyorlar. Yıldız hanım var ben ona baktırıyorum türkiyenin en eski falcılarındanmış süper ötesi bir kaıdn hem candan hemde herşeyi söylüyor. KEsinlikle Tavsiye ederim.Ankarada daha büyük bir fal organizasyonu yok zaten karşılaşmadım

kızılay konur 1de soner bey var biraz bayan tarzı birisi ama gercekden hayatımda böyle falcı görmedim kesinlikle öneririm kız kardeşim hayatının aşkıyla tanıştı mayısta evleniyorlar sayesinde:)

Arkadaşlar benim konum sizlerinkinden biraz farklı. Ben iş yerimden ayrılmıştım ve çok dardaydım. Aylardır iş bulamazken bir arkadaşım bana İskenderunda yaşayan bir şeyh olduğunu ve yazdığı muskalarla her derde deva bulduğunu söyledi. Tabiki inanmaktan başka çarem yoktu. Hoca ile direk irtibata geçemedim çünkü kendisi arapça dışında bir dil bilmiyormuş. Bir torunu var ve onula konuştum derdimi anlattım bana kargo ile 4 adet dua yazan kağıt gönderdiler. Hepsinin işlevi farklı imiş. Çok detaya girmeyeyyim. Yaklaşık 1 ay içinde asla tahmin edemeyeceğim bir yerden iş teklifi aldım inanın şoka girdim resmen daha önce başvuru yaptığım ama hiç haber gelmeyen 2 yerden de aradılar. Şu an çok mutluyum ve Allah bu şeyhden binlerce kez razı olsun. Ulşamka isterseniz torununun mail adresini vereyim. O isterse size telefon numarasını

Arkadaşlar benim konum sizlerinkinden biraz farklı. Ben iş yerimden ayrılmıştım ve çok dardaydım. Aylardır iş bulamazken bir arkadaşım bana İskenderunda yaşayan bir şeyh olduğunu ve yazdığı muskalarla her derde deva bulduğunu söyledi. Tabiki inanmaktan başka çarem yoktu. Hoca ile direk irtibata geçemedim çünkü kendisi arapça dışında bir dil bilmiyormuş. Bir torunu var ve onula konuştum derdimi anlattım bana kargo ile 4 adet dua yazan kağıt gönderdiler. Hepsinin işlevi farklı imiş. Çok detaya girmeyeyyim. Yaklaşık 1 ay içinde asla tahmin edemeyeceğim bir yerden iş teklifi aldım inanın şoka girdim resmen daha önce başvuru yaptığım ama hiç haber gelmeyen 2 yerden de aradılar. Şu an çok mutluyum ve Allah bu şeyhden binlerce kez razı olsun.

bende fal meraklısıyı bana iyi fal bakan önerebilirmisiniz arkadaşlar yeni üye oldum herkese selamlar diliyoru:)

tavsıye uzerıne ıkı gun once tarot cafeye gıttım 50 lı yaslarda gul ablaya fal baktırdım. Ben burda ne yazsam bos bızzat gıdıp fal baktırmanız lazım gercekten bu kadarını beklemıyordum

Geri