1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Felçliler için özel bisiklet..

Konu, 'Engelliler dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

felçliler için bisiklet özürlü bisikletleri el ayak bisikleti ayak bisikleti felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş.
    Tavsiye ediliyor...
    Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş.
    7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş.

< Konu Resmi..>

Felçliler için özel bisiklet.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş...

Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş...

felçliler için bisiklet hasta bisikleti bisiklet nasıl modifiye edilir ne imal edebilirim felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş. Tavsiye ediliyor... Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş. 7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş. Hatta bir...
  2. Felçli hastalara müjde!

Felçli hastalara müjde!

felçli hastalarda fizik tedavi felçli hastalara şifalı bitkiler hastalarda fizik tedavi hareketleri hastalara felç hastaları için şifalı bitkiler Felçli hastalara müjde! Felçli hastalar beyin dalgalarıyla hareket özgürlüğü kazanabilecek. Nasıl mı? İşte cevabı. Japon bilimadamları, felç geçiren hastalar için sanal dünyada da olsa hareket özgürlüğüne sahip olabilecekleri yeni bir teknoloji...
  3. Felçli hastalara yürütecek buluş!

Felçli hastalara yürütecek buluş!

Hacettepe Teknoparkı'nda faaliyet gösteren genç araştırmacılar, yürüme yetisini kaybeden hastaların ayakta durmasını ve yürütülmesini sağlayacak ''pantolon sistemi'' geliştiriyor. Tamamlandığında dünyada bir ilke imza atması beklenen teknoloji, bel, kalça, diz ve ayak bileği eklemlerini sabitleyerek hastaların kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak. Konak Tıp Çevre ve...
  4. Bisikletin çocuklar için faydaları

Bisikletin çocuklar için faydaları

bisiklet sürmenin faydaları trafik levhalarına uygun davranmanın yararları bisiklet sürmenin yararları trafik levhalarına uygun davranmanın nelerdir Hemen hemen her çocuğun hayalinde ve ailesinden istediği birşey vardır ki oda bisiklettir.Bugünlerde hatta benim küçük oğlanda sürekli babasından bisiklet isteyip duruyor.Bu haberi okuduktan sonra eminim babamızda en kısa zamanda oğluna bisiklet...
  5. Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Bu yaza damgasını vuracak olan bir şarkı Kenan Doğulu Bisiklet Şarkısı ve ben bu şarkıyı çok seviyorum 5 yaşında ki yeğenlerim de bayılıyor sizden Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş