forumdaki kız tipleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
forumdaki kız tipleri
nicklerinde "girl" kullananlar:

genelde 14<x<18 yaşlarındalardır.. potansiyel !m olmalarına rağmen ısrarla bunu reddetmek suretiyle erkekleri eğlendiren tiplerdir.. her konuya abuk sabuk yorum yazarlar.. karizmatik abilerle takılabilmenin yolunun çıtırlıktan geçtiğine inanırlar.. gerçek hayatta onları, kendilerini aşan rocker görüntülerinden tanıyabilirsiniz..

nicklerinde bilimum dişilik alameti kullananlar:

okurken bile insanı bi hoş eden ecnebi isimler bulurlar.. samaaara, helleeena, meliiiina, isabella vs (örnekler gerçeği yansıtmamaktadır).. bunlar bi şekilde mutlaka konuyu kendilerine getirirler ve yorumlarında sürekli olarak zevklerinden, çılgın(!) anılarından, erkekler tarafından ne kadar beğenildiklerinden falan bahsederler..

nicklerinde uçan kelebek, kaçan melek, kedicik, pericik gibi masumiyet alametleri kullananlar:

ekserisi hayvanseverdir.. çiçekler böcekler vs.. hümanizm bi taraftan.. forumlardaki diğer kızlarla aralarında özel bi bağ vardır ve sürekli olarak onların yaptıkları yorumlara "çok haklısın bilmemneciiim", "sana katılıyorum bilmemneciiim" , "ay ne güzel dedin bilmemneciiim" , "üzülme bitaneciiim" şeklinde iştirak ederler.. "r" yerine "y" , "v" yerine "f" , "z" yerine "s" kullanan sevimli (!) şeylerdir.. gerçek hayatta tanımak sabır ister..

nicklerinde sert kız, öfkeli hatun tribi barındıranlar:

satanik, ****lik, dark, black, baldır, bacak, kabus, dehşet, acı, melankoli, küfür vs gırla.. imzalarında bariz bi nefret, küçümseme, sürekli memnuniyetsizlik bildiren cümleler kullanırlar.. yorumlarında genellikle pesimist yaklaşımlar, ukalalık ve gerçekçilik hakimdir.. acıların kadınıdır bunlar.. sergilediklerinin aksine zayıflardır ve sürekli hata yaparlar.. ama özel muhabbete girmedikçe zayıflıkları konusunda renk vermezler.. sürekli daralırlar.. itinayla daraltırlar.. gerçek hayatta size pislikmişsiniz gibi bakan bir çift gözden tanıyabilirsiniz..

nicklerinde piyasa grupların, güzel vokalistlerin isimlerini kullananlar:

"ben burdayım" , "shhh ben de varım" , "he heeeyy ben geldiiiim" şeklinde alakalı alakasız her konuya iki üç kelimelik cümleler yazan, dönüp dönüp bi daa yazan bi garip kızlardır.. ortama biraz alışınca diğer kızlarla sürtüşmeye girerler.. erkeklerle de, kendilerini aşan uzun cümleler kurmak suretiyle sayfalarca süren didişmelere girerler ve bu onları çok mutlu eder.. böylece farkedilmiş olduklarını düşünürler.. toplasanız bi tane adam akıllı şey söylememişlerdir.. gerçek hayatta farkedilmezler..

nickleri hiç bi kalıba sığmayan özgün tipler:

her konuda yorumları vardır.. herşeyden az-çok mutlaka haberdarlardır.. halk arasında "çok bilmiş" olarak tanınırlar.. uslupları sempatik olanlar normal olarak forumdaki herkes tarafından sevilir fakat genelde iticilerdir.. "bişeyi de bilme be yuh artık" dedirtirler.. adeta mantık abidesidirler.. gereksiz cümle kurmazlar.. her daim lafı gediğine oturturlar.. "acaba bu konuda o ne demiş" şeklinde merak uyandırır ve takip edilirler.. gerçek hayatta hiç bir yerde rastlayamazsınız..

bi şekilde hafif meşrebi alamet gösterenler:

yorumlarında sürekli olarak bi ti'ye alma durumu, bi rahatlık söz konusudur.. uslupları kaşardır.. kimseye zarar vermezler.. eğlenirler.. eğlendirirler.. velinimetlerdir kadir kıymetleri bilinmez gerçek hayatta bıyık altı gülümsemelerinden tanıyabilirsiniz..

sitede yetkisi bulunan kızlar:

yorum yaparken nasıl kasarlar nasıl kasarlar fenalık gelir.. uzun uzun yazarlar ama yine de olaya bakış açıları pek anlaşılmaz.. maksat muhalefet olsun.. heleki sitenin üst düzey yöneticilerinden birinin sevgilisiyse "küçük dağları ben yarattım" edasıyla boy gösterirler.. bi de "tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok" atasözünü çok severim ama bunun mevzuyla uzaktan yakından bi alakası yok.. gerçek hayatta tanımaya çalışmak gereksiz bi girişimdir..

istisna tipler:

yukardaki nick özelliklerinden birini taşır ama yazılanlara hiç beğenmez.. çünkü öyle değildir.. herkeste bilir onun öyle olmadığını.. istisna kişiliktir kendisi ama illede bunu belirtme çabasına girer ve karizmayı çizer gerçek hayatta sazan modundan bi türlü çıkamadıkları için mutlaka "ahanda bu o" dedirtirler size

dip not: kimse üstüne almasın emi:nono:
 
Ce: forumdaki kız tipleri

Hahahaa.. Enteresan tanımlamalar. Gerçi bu karma forumlara daha çok uyuyor, bizimki daha homojen bir ortam :D Ellerine sağlık canım.
 
Ce: forumdaki kız tipleri

hakkaetten bacu bizim formda yok böyle tip güzel bir paylaşımdı eline sağlık canım
 
Geri
Üst