Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İdrardan yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor ancak hcg kan testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Hcg değerine göre gebe olmadığınızı belirtelim. Ayrıca adet gecikmesi sadece gebelşk kaynaklı değildir , bir çok durum gecikmeye neden olabilir. Bu nedenle gecikmenizin sebebini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..
 
H

halmen

Forum Okuru
adetim 8 gün geçti kan testi yaptırdım 0.31 çıktı ama evde test yaptım ikinci çizgi dağınık bulanık çıktı hangisi doğru
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg testi sonucuna göre hamile değilsiniz, hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. İdrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç verebiliyor . Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz bir çok koşul gecikmeye katkıda bulunabilir. Pazartesi döneminiz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına muayene olun..
 
H

hanfetarkn

Forum Okuru
adetim iki gün geçti bu sabah evde test yaptım ikinci çizgi silikte olsa testte görünüyor sizce hamilemiyim 6 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum cevabınız çok önemli şimdiden teşekkür ederim
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi test talimatlara uygun yapıldıysa ve hasar görmediyse sonuç doğrudur. Bu durumda hcg testi yapmanz faydanıza olacaktır , hcg testi net sonuç verir. Sonucu bizimle paylaşın yardımcı oluruz.
 
N

nurbanu22

Forum Okuru
merhaba adetime 2 gün kala gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptırdım gecikmeden 1 gün sonra 33 çıktı hemşire kesin hamilesin dyemeyiz dedi kafam karıştı yardımcı olurmusunuz
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , her iki test sonucunuz da gebe olduğunuzu gösteriyor ancak bunun sağlıklı olarak ilerleyip ilerlemediğini takip etmek gerekiyor. Bu nedenle en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyoruz.
 
B

besnaerdm

Forum Okuru
iyi günler adetim 2 gün geçti evde test yaptım pozitif kan testi yaptırdım 0.9 hamilemiyim değilmiyim anlamadım
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, idrardan yapılan gebelik testleri zaman zaman yanlış sonuçlar verebiliyor hcg tetsinin ise yanılma payı yok. Hcg değerine göre hamile değilsiniz. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyoruz.
 

Benzer İçerikler

Üst