Hamile değilim adetim neden gecikti ?

4 aydır bebek için uğraşıyoruz karın masajı yapmıştım bu ay ümitliydim test yaptım 2 defa negatif çıktı adetimde 2 gün geçti sizce neden adetim gelmiyor

Merhaba, bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün. Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul gecikmeye neden olabilir.

Merhaba, bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün. Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul gecikmeye neden olabilir.

Merhaba en son adetim 23 şubat idi ve bu zamandan 4-5 gün önce ilişki yaşadım ama korunarak gerçekleşti adetim 5-6 gün sürdü ve bitti 23 mart adet olmam gerekirken olmadım test yaptım negatif çıktı ne yapabilirim ? Gecikme 4. Gününde

Merhaba, cinsel ilişki esnasın da korunmuşsunuz + adetiniz gerçekleşmiş. Bu durum da gebelik söz konusu olmaz. Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün için de adet olmazsanız mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün.

İlişkiye girmedim adetim gecikti, şüpheli ilişki sonrası adet olmadım hamilemiyim ? Bu soruları sayfamıza sıklıkla alıyoruz. Adet gecikmesi ile ilgili akla gelen ilk şey gebelik olsada , gebelik dışında da bir takım sebepler gecikmeye neden olabilir. Tıbbi koşullar ve günlük yaşamınız adetinizi erteleyebilir. Bir yere seyehat etmek, aşırı strese maruz kalmak, egzersiz ve diyet yapmak , bazı ilaçlar , rahimden kaynaklanan hastalıklar, hormonal problemler adet gecikmesinin bir kaç nedenidir. Kadınlar programlanmış robot değildir. Dolaysıyla zaman zaman adet döngüsün de değişimler olabilir. Adet gecikmeniz sık sık oluyorsa mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün. Makalemiz de adet gecikmesinin olası bir çok nedenine değindik. Makalemiz size açıklayıcı gelmediyse hala kafanızda bir takım sorular mevcutsa , sorularınızı bizlere bu başlık altın dan yönlendirebilirsiniz.

Merhabalar kürtakürtaj olalı 7 ay oldu hala adetlerin düzene girmedi haziranın 18 olmam gerekirken hala olmadım geçen ay hormonlarıma batırdım hepsi normal sebep ne olabilir

Kürtaj sonrası yakın tarihte hormonlarınıza baktırmışsınız bir problem saptanmamış. Bu durumda ya stres yada rahim kaynaklı bir problem düzensizliğe neden olabilir. Kist,miyom vs. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.

adetim 7 gün gecikti test yaptım evde 3 tane negatif sanırım hamile değilim sonuç kesinmidir?

Merhaba, sonuç kesin değildir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın ve bir kadın doğum uzmanına görünün. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir.

haziran ayının 14 de adet olmuştum bu ay adet olmadım evde test yaptım negatif kan testi yaptım 0.1 hamileik olabilirmi??

Geri