hamile kalmak isteyenler 2013

kimse gelmiyor buralara sanirim!bugun asilama yaptirdigim doktora gittim letrozole verdi gunde 2 tane 5 gun kullanicam!tabii 27sindede baskentte randevum var!bugun baskenti aradim doktor bu ilaci verdim dedim kullanabilirsin dedi cunki tedavin adet zamanlarinda baslicak dedi! bende bu ilaca baslicam bakarsiniz normal yollardan hamile kalirimda tup bebege gerek kalmaz bakalim hayirlisi!

kimse gelmiyor buralara sanirim!bugun asilama yaptirdigim doktora gittim letrozole verdi gunde 2 tane 5 gun kullanicam!tabii 27sindede baskentte randevum var!bugun baskenti aradim doktor bu ilaci verdim dedim kullanabilirsin dedi cunki tedavin adet zamanlarinda baslicak dedi! bende bu ilaca baslicam bakarsiniz normal yollardan hamile kalirimda tup bebege gerek kalmaz bakalim hayirlisi!
inş güzel haberlerle dönersin bnde ankaradyım eğer başkent hastanesinden memnun kalırsan bende oraya başlayabilrm bnde pko var çnkü senn varmıydı pko veya başka bişi

bakarsın buay hamile kalırsın cnm inşallah gerek kalmaz tüp bebek süreçlerinee..ama olmazsada hayırlısıyla tüp bebekle kalırsın cnm sen sadece rahat ol olacak öle dşün

aynen canım bndede öle klomen kullandım dün doktora gttm büyümemiş dedi perş yine çağırdı normalmi büyümemesi bilmiorum ama dün akşamdan beri kasıklarımda ve belimde çok ağrı başladı sen hangi tedavi süreçlerinden geçtin

cnm ağrının olması ii bişe büyümemesi normal bir sonraki ayda dozunu arttırır..ama ağrı olması büyüdüğüne işaret..ben 5 kere yumurtlama tedavisi yani klomen kullandım..ama hamile kalamadım daha sonra ise aşılama yapıldı yine hamile kalamadım...ve ocak ayında doğal yoldan hamile kaldım fakat 10 haftalıkken kalp atışı durduğu için aldı doktorum ...öle işte cnm doğal yola bıraktım eğer 3 yada 4 ay olmazsa 2 aşılama yaptırıp rapor çıkarıp tüp bebek yaptırcamm senin yaşın kaç nekadardır istyosun

kizlar 27sinde gorusmeye gittim, erhan bey sulu test yapti sonuc iyi, cumartesi esime sperm testi yaptirdik tekrar super sonuc..adet olunca kan testi yapicaz dedi bu ay basliyoruz tup bebege hayirlisiyla....

Geri