Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

jelliboncum nasilsin cnm benim. bende bir kac siteye bakiyorum. bilgi bulursam baylasirim sizlerle:) okis cnm

teşekkürler mericim paylaşımlarını bekliyoruz.....

kizlar ben regl oldum galiba:D
galiba diyorum cünkü cok acik pembe bi leke geldi sabah ama simdi yok, yarin gelir herhalde.
Bye bye

carizma hayılısı inşallah öbür aya
gül hoşgeldin aramıza inşallah Allahım tez zaman da bi evlat nasib eder canım

hoşbuldum meri valla sizlerle iletişime geçince içinde bulunduğum durum daha katlanılabilir oldu çünkü ben kafama çok takıyordum. bu arada günaydın melekler :)

Günaydin gulll!
Takma kafana canim, er yada gec ve tabiki allah nasip ederse hepimizin güzel güzel evlatlari olacak birgün :)

Iyi bakin kendinize

Merhaba arkadaşlar,

yeni gelen arkadaşlarımıza da hoşgeldiniz diyorum.

Uzun süredir görüşmediğim ama çok yakınım olan bir insanla bu konuları konuşma fırsatı buldum yakın zamanda. Olacağına yürekten inan öncelikle dedi. Ben aylardır umutsuzlukla bakıyorum olaya. O haklı sanırım, inanmadan hiçbir şey olmuyor.

Birşey de hayırlısı değilse olmuyor. Kısmet işi işte...

Gülgüzeli'ne çok sevindim, çok dua edeceğim sana canım benim, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin, sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah.

Bekleyen herkese sabır diliyorum, inancınızı asla kaybetmeyin. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır elbet; sadece biz bilemeyiz.

Bu arada hayat çok hızlı akıp gidiyor. Birşeyleri kafaya takıp yapmamız gereken işleri erteliyoruz bazen, aynı noktaya takılıp hayatın güzel yönlerini kaçırabiliyoruz. Dolu dolu, her anı yaşanmışlığına değer, pişmanlıkları olmayan bir yaşam diliyorum herkese...

Özlemişim sizi ya :)

NeMeSiS

Geri