Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

VALLA CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞANLARDAN OLMAK ZOR AMA ÇOK ŞÜKÜR :)) İYİYİM ŞEKERİM:)):d040:

günaydın herkese.gülcüm hafta sonu çalışmak zor olsa gerek.allah yardımcın olsun.lakin benim bugün tatilim ama bir sürü iş beni bekliyo.bi başlasam nasıl bitireceğimi düşünüyorum.güya tatil yok canım işte bu kadar yorulmuyorum valla.pekte heveslenecek bişe değil yani.neyse canım allah sanada banada kolaylık versin.saat 1 olmuş ben daha temizliğe başlıcam yuh diyorum kendime...zaten bebiş te yok pek bi karamsarım bu ay

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi anneliği bekliyordum ve şuan iki aylık hamileyim doktora gittiğimde kalbim duracak gibiydi allaha şükür bir sorun yok inşallah bu bebeğimi sağlıklı ve hayırlısı ile kucağıma alırım sizlere birşey söylemek istiyorum ben bu hamileliğimde pek inanmayarakta olsa birşey yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim ve o ay hamile olduğumu öğrendim tabiki allah öyle istedi ama bir vesile ben beden temizliği yaptım detoks diyolar isterseniz araştırın benim yumurtlama problemim vardı allahın izniyle şimdi hamileyim bebek bekleyen arkadaşlarım dualarım sizinle allah bu güzelliği sizlerede yaşatır inşallah selam ve dua ile....

Hayirli olsun allah kucagina almayi nasip etsin canim.

Detox diyetini duymustum, vücuttaki toksinler atiliyor bu diyet sayesinde. Yani kisaca diyet süresince, kirmizi et, balik, süt ve süt urunleri, ekmek ve tahil ürünleri tüketilmiyor, sadece taze sebze ve meyve tüketiliyor.
Internetten bi arastirma yap istersen jellibon :)

Son düzenleme:
Geri