Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ne mesiz çok düzel anlatmışınız sevgili adminim teşekkürler bide sizi özeldik kendinize iyi bakın ..... :kiss:

merhaba melekler. carizmaclglm reglin geldi mi bugun? en klsa zamanda bebisin olur ihsallah.:)

merhaba nemesis en yakin zamanda bebisin olmasini diliyorum ve butun meleklerin.

Amin mericim aminn ne yalan söyeleyeyim ben önce kendim sonrada burda bu kdr sabırla bekleyen herkes için dua ediyorumm biliyorum ki bu kdr gönülden isteyince Rabbim bizi boş çevirmeyecekk

carizmam üsülme sakın timam miii :) seni sefiom canısı... hayırlısı olsun
Nemeziz adminiiiim :D bisde seni öslediiiiiik :kiss: herkesin hakkında hayırlısı olsun

kızlar allahın bildiği bişey vardır elbette. doğru zamanda, bizim için hayırlı olan zamanda bizede bebiş verir bizimde o güzel duyguyu tatmamızı sağlar inancımızı kaybetmeyelim, birbirimize destek olmaya ve dua etmeye devam edelim. hadi melekler biz çok güçlü kızlarız bununda üstesinden geliriz öpüyorum hepinizi.....

evet gülcüm çok sabırlıyız va allah herkese sabır versin....
yolumuz uzunnnnn
sabrımız uzunnn
avcumuz hep açık
melişlerimizi bekliyoruz.......:kiss:

merhaba kıslar bayağıdır girmiyorudum 3 aylık ganaphone tedavim hüsranla bitti bildiğiniz üzre dr şuandan itibaren aşılama programına aldı bizi ve birsürü tekkik istedi şimdi onları yaptırma aşamasındayım önümüzdeki perşembe rahim filmi çektireceğim tüm tetkikler yapıldıktan sona sonuçlarımla beraber dr gidip aşılama için gün alacağız bakalım bu işe yarayacakmı hiç sanmıyorum ama nese acaba aramızda aşılama ile hamiş kalan varmı?öpüldünüzz......:kiss:

allah yardımcın olsun canım rabbim uzun bekletmez inallah ümidini kesme elbet vardır bir hayır tetkiklerin soru nsuz çıkar inşallah

Geri