Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

herkese günaydın.fatoscum merhaba,bişey sormak istiyorum,aşılama için yaş sınırı ve evlilikte belirli bir zaman geçirmiş olman gerekiyormu.aşılamadaki masrafları ssk nın karşılaması için 3 yıl geçmesi gerkli demişlerdi be karşı gelmek ana,bu doğrumudur bilgin varmı.bende aşılama yapmak istiyorum ama eşim istemiyorum.adet oldum sabah.garip bir duygu halindeyim.....boşluktadım sanki.ne yapacağımı bilmiyorum.Allahın emrine karşı gelmek olmaz o böyle istediyse böyle olacak.ama ben çok kötüyüm arkadaşlar çok kötüyüm........................

canım aşılama yöntemini doktorun tercih ederse yapabiliyosun.yani sınırlama falan yok bende hiç öyle bişey olmadı benim yumurtam çatlamıyordu o yüzden aşılamayı önerdi hemde çatlatma iğnesini.yani ssk da karşılıyo bi problem yoktu bende.sende üzülme doktorunla bu konuyu iyice bi konuş ondan sonra tedavine başla canım geçmiş olsun tekrar sakın üzülme rabbim en iyisini bilendir.

canım aşılama yöntemini doktorun tercih ederse yapabiliyosun.yani sınırlama falan yok bende hiç öyle bişey olmadı benim yumurtam çatlamıyordu o yüzden aşılamayı önerdi hemde çatlatma iğnesini.yani ssk da karşılıyo bi problem yoktu bende.sende üzülme doktorunla bu konuyu iyice bi konuş ondan sonra tedavine başla canım geçmiş olsun tekrar sakın üzülme rabbim en iyisini bilendir.
teşekkür ederim fatoş.sen kaç yıllık evlisin canım.......

canım benım ınsallah güzel haberler alırız senden tatlım test yaparsan hemen haber ver bızlere canım:)
tamam canım ama erken yapmam bak baştan deyim bi kere yaptım o hatayı silik çizgi çıktı 3gün sonra regl oldum çok büyük hüsrana uğramıştım silik çizgiden korkuyorum arkadaşlar onun için şöyle geçsin bi kaç gün daha.canlar ben şimdi çıkıyorum babannem ameliyat olacak bu gün hastaneye gidiyorum akşam geç gelrim ama gelir gelemz haber veririm tatlılarım regl olup olmadağımı olmazzsam ümitvar gözüküyorum demektir.kendinize iyi bakın.öpptttüümmmm.

tamam canım ama erken yapmam bak baştan deyim bi kere yaptım o hatayı silik çizgi çıktı 3gün sonra regl oldum çok büyük hüsrana uğramıştım silik çizgiden korkuyorum arkadaşlar onun için şöyle geçsin bi kaç gün daha.canlar ben şimdi çıkıyorum babannem ameliyat olacak bu gün hastaneye gidiyorum akşam geç gelrim ama gelir gelemz haber veririm tatlılarım regl olup olmadağımı olmazzsam ümitvar gözüküyorum demektir.kendinize iyi bakın.öpptttüümmmm.

tamam canım ınsallah güzel haberler alabılırız senden bende çıkıyorum zaten aksama yaz yıne babannene acıl sıfalar dılıyorum ınsallah tez zamanda ıyılesır tatlım kendıne çok ıyı bak görüşmek üzere

tünaydın canım aşılama yaptırmışsın inşallah etkisi olur ve hamiş kalırsın adaşım....bendede bu ay adetten önce ve sonra kasıklarımda ağrı çok oldu belki seninkide şuan gebelik oluşuyodur inşallah

tünaydın canım internetim yavaş kusura bakmayın geç yazıyorum .çok sağol bitanem evt dün aşılamam gerçekleşti inş.tutar canım.sen nasılsın?

Geri