Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bu adam beni delirtcek göndermiyo bekle diyo yaww ne sabir var bu erkeklerde anlamiyorum ha

sehnazcim canim benim neden olmasin olur insallah bi gün sen allahtan ümidini kesme yeter canim benimmm

yazgülüm yaww bayramda geliii ama is gücte devam ediii tatil yok bize yaniii malsefe

Aaaa dovcem simdi ama o kocani hehe :) Neyse sabredelim bakalim.. Sabreden dervis muradina ermis derler :)

Ben izinliyim isterse isten atsin calismam bayram bayram kusura bakmasin :)

valla delirdüm yazgülümcümm
tatlım firmanın adı natrol
ürün STARCH NEUTRALIZER diye geçiyo yani nişasta nötralize edici vücuda aldığın nişastalı molekülleri (ekmek makarna pilav ve daha adını burda sayamayacağım bütün lezzetli şeyler) emilmeden barsaklar yoluyla dışarı atıyo allahın izniyle:) süper bi ürün yani.. adam normal ilaç vermedi ümitsiz vakayım diye bunu önerdi dün sipariş ettim artık ne zaman gelirse

Hmm tamam canim benim sagol bi arastirayim ama aklima yatti yani.. Hah birde sorsana bi zahmet doktora hamile kalmak istedigin zaman kullanmanin bir zarari varmiymis?..

Hicte umitsiz olma tamam mi canim? Insallah olur..

ya ben allah dahil doktorlar dahil kendim dahil herşeyden herkesten ümidimi kestim.. kestim de hiç olmazsa çok çabalarsam bundan sonraki hayatımı olabildiğince sağlıklı geçirmek için çabalıyorum tatlım

Ozleme katiliyorum oyle deme tamam mi bosa gunaha girmeyelim simdi.. Herseyin hayirlisini dileyelim..

yazgülü tatlım bitkisel bi ilaç bi problem olacağını sanmıyorum hamilelikte..ama bayramdan sonra gidicem sorarım senin için..
bi de arkadaşlar benim düşüncelerim biraz farklı bu günah diye bahsettiğiniz konularda üzülmeyin siz günahsa da bana:) siz söylemeyin öyle şeyler..

botanikecza.com diye bi site.. türk site ama natrol'un kendi sitesi de var ordan da ulaşabilirsin yurtdışındasın sen belki daha kolay olur ordan natrola başvurmak canım

yazgülü tatlım bitkisel bi ilaç bi problem olacağını sanmıyorum hamilelikte..ama bayramdan sonra gidicem sorarım senin için..
bi de arkadaşlar benim düşüncelerim biraz farklı bu günah diye bahsettiğiniz konularda üzülmeyin siz günahsa da bana:) siz söylemeyin öyle şeyler..

Sagol canim sen once bi sor doktora sonra bosuna siparis vermeyelim yani :)

Geri