Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

genelde aşılama yaptıran arkadaşların tutuyo rabbim yüzünüze baksın evlatlarınıza en hayırlı zamanda kavuştursun.
quote_icon.png
papatyagul Nickli Üyeden Alıntı
yazdıklarını okurken ağlamaklı oldum.çünkü benimkine benziyor.o da çok üzülüyordu ben bi şekilde kabullenirimde sen başımın etini yersin diyodu bir kaç ay önce.ya burası istanbul :)
burda herşey çok pahalı.uygulamaya 600 verdik.ilaçlar 460 tuttu.ama helal olsun verdiğimiz para.yani senin fiyat çok iyi.bizde öyle yapacaktık eğer tutmasaydı devlete gidecektik.

<!-- google_ad_section_end -->

arkadaşlar okurken benimde gözlerim doldu. sebepsiz yere ağlamak istiyorum. biz de aşılama yaptıralı 9. gün oldu inşallah Allahın azniyle tutar. bizde toplam da 650 TL civarında ödedik. kozanın dediği gibi bende memurum. maaşın yarısını doktora verdik. İnşallah olsun da hiç önemli değil. Allah hepimize nasip eder inşallah.

Seawoman hadi inşallah 5 güne güzel haberler alırsın, papatyagül gibi bizi mutlu edersin. Ben bu ay beklemedeyim. İnşallah bir dahaki aya da benim aşılamam olcak,inşallah tuttururuz:))

quote_icon.png
yazdıklarını okurken ağlamaklı oldum.çünkü benimkine benziyor.o da çok üzülüyordu ben bi şekilde kabullenirimde sen başımın etini yersin diyodu bir kaç ay önce.ya burası istanbul :)
burda herşey çok pahalı.uygulamaya 600 verdik.ilaçlar 460 tuttu.ama helal olsun verdiğimiz para.yani senin fiyat çok iyi.bizde öyle yapacaktık eğer tutmasaydı devlete gidecektik.

arkadaşlar okurken benimde gözlerim doldu. sebepsiz yere ağlamak istiyorum. biz de aşılama yaptıralı 9. gün oldu inşallah Allahın azniyle tutar. bizde toplam da 650 TL civarında ödedik. kozanın dediği gibi bende memurum. maaşın yarısını doktora verdik. İnşallah olsun da hiç önemli değil. Allah hepimize nasip eder inşallah.

quote_icon.png

allah bebiş asip etsin sanada canım bende aşılama oldum 4 gündür bende memurum özel yaptırdım ben 1500 tl ödedim siz devlettemi yaptırdınız çok ucuzmuş...birde belirtileriniz nelerdir probleminiz neydi yazarsanız sevinirim tekrar hayırlı olsun..

kızlar adetim üç gün geçti aşırı bulantım var bide bacaklarım ağrıyo oturduğum yerde midem bulanıyoya üşüttüm herhalde ben hamile kaldığımda hiç belirti hissetmezdim gerçi her hamilelik farklıymış.aman işte öle varsa istiyoz buyursun gelsin yoksada fazla naz yapmadan adetim gelsin .bu adette beni öldürücek doğum yapana kadar günü bırak saat saptırmazdı şimdi en son 16 gün geçti.biliyorum içinizden bana kızan vardır adetin üç gün geçmiş yap diye ama kızlar her ay gecikiyo bazen test yaptığm akşam adet oluyom sıkıldım madurum madurum da madurum.

kızlar adetim üç gün geçti aşırı bulantım var bide bacaklarım ağrıyo oturduğum yerde midem bulanıyoya üşüttüm herhalde ben hamile kaldığımda hiç belirti hissetmezdim gerçi her hamilelik farklıymış.aman işte öle varsa istiyoz buyursun gelsin yoksada fazla naz yapmadan adetim gelsin .bu adette beni öldürücek doğum yapana kadar günü bırak saat saptırmazdı şimdi en son 16 gün geçti.biliyorum içinizden bana kızan vardır adetin üç gün geçmiş yap diye ama kızlar her ay gecikiyo bazen test yaptığm akşam adet oluyom sıkıldım madurum madurum da madurum.

bi mağdurda benim canım benimkide hep test yaptıktan sonra geliyo.hamilemisin kız yoksa ayyy:)

Ayyyy işallah bu ay domino gibi hamişligimizle siteyi yıkacaz hamile olmak isteyen herkez hamiş kalır işallah bende benimde regl 13 gün kaldı cok sabırsızım calışmalar halen var ama zaman zaman umudumu yitiriyom allahtan sabır siliyorum

neden bilmiyorum canım ama 2 gündür bende umutsuzluğa düştüm.bugün yumurtlama günüm nefes alıp verirken sağ kasığım ağrıyo çatlıyomu yoksa daha önce çatladıda tuttumu yoksa kist falan var çok zor beklemek

neden bilmiyorum canım ama 2 gündür bende umutsuzluğa düştüm.bugün yumurtlama günüm nefes alıp verirken sağ kasığım ağrıyo çatlıyomu yoksa daha önce çatladıda tuttumu yoksa kist falan var çok zor beklemek

ayy geveze beni bir görsem kıs habire tıkınıyom cok yiyom sanra karnımı şişirmeye calışıyom dümdüz oluyor ayy bende kafayı yicemm inşallah tutunur bebişlerimiz yaaa işallah piskolijim bozuldu her dakka karnımı şişirmeye calışıyom şüpheye düşüyom hani hamiş olanlar karınlarını şişiremezler ya uffff ufff anam gari üşütüyommu mu ne :S:S:S:S:S

Bende bu yumurtlamadan bir sey anlamadim canim cunku bendede sag kasigimda agrilar vardi 2 gun evel rahat oturamiyordum bu boyle 2 gun surdu suan bir sey yok hayirlisi bakalim ne olucak!

Geri