Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Seawoman hadi inşallah 5 güne güzel haberler alırsın, papatyagül gibi bizi mutlu edersin. Ben bu ay beklemedeyim. İnşallah bir dahaki aya da benim aşılamam olcak,inşallah tuttururuz:))

inşallah koza Allahın izniyle güzel haberler alırız papatyagül gibi. Allah kimseyi mahrum bırakmasın annelik duygusundan.

ne guzel konusmus doktorun bızde olsun dıye hep ılsıkıye gırıoduk 2 ay regl olmadım ama sonra oldum hep test yaptım tahlıl yaptırmıstım bısey cıkmayınca cok uzulmustum pskolojım bozulmustu arkadaslar..ALLAH GONLUNUZE GORE VERSIN CANIM..

ayy geveze beni bir görsem kıs habire tıkınıyom cok yiyom sanra karnımı şişirmeye calışıyom dümdüz oluyor ayy bende kafayı yicemm inşallah tutunur bebişlerimiz yaaa işallah piskolijim bozuldu her dakka karnımı şişirmeye calışıyom şüpheye düşüyom hani hamiş olanlar karınlarını şişiremezler ya uffff ufff anam gari üşütüyommu mu ne :S:S:S:S:S

:)ye tabi bebiş tombiş olsun:)nasıl şişeremezlermiş canım bende deneyim hehe

slm simeli

kasik agrilari bendede vardi 3-4 gün sürdü yanisira istah ve gögüsuclarimin sanciyordu ve hala hassaslar ama ayriyetten afedersiniz ama gaz vardi bende cok kötüydüm ya

agri belirtileri gitti ama istah hala var :-( zaten dombisim bide istah binince temelli kilo alcam yaaaa berbat bi durum
dün mayonezle balik yedim :-/

ama daha adetime cok var. aslinda nekadar var bilmiyorum cünkü adet düzensizligide var bende
ay ne yokki bendi

kafa kalmadiki
kaçında olman lazım az çok tahmin edersin

bilmiyorumki beklicem eşimin doğum günü 11 nisan o sabah yapıcam test tabi kırmızılar misafirliğe gelmezse malum geçte olsa her ay uğruyolar .herhalde test yaptıktan sonra artık biliyozya hamile olmadığımızı oyüzden beyin o stresi atınca adet başlıyo çünkü tamamen beyinle alakalıymış adet görme bazen pisikoloji hamileleik yaşayanlar varmış bu yüzden dr inanmıyanlar bile 9 ay boyunca hamileyi diye gezenler beyin karnın şişmesine bile adapte oluyomuş bağırsak hareketlerini kıpırdama sanıyomuş halbuki hiç yaşamamış ya hamileliği bir kıpırdayışları var kızlar yırtıp çıkıcak sanırsınız benim kıpırdarken karşımdaki görürdü allah o duygunun en hakikisini daha güzelini sizlerede yaşatsın.

amin canım ya inşallah bizlerde tadarız o duyguyu ve inşallah sende ikinciye tadarsın.kıpırtılarını duymak istiyom artık ne olur rabbim bebek isteyen herkese banada nasip et gel artık bebişim ya gelll

kızlar merhabalar ben bir yıllık evliyim.2 aydır korunmuyoruz.geçen ay düzenli olan adetim gecikti bende bir kerede tuttu zannettim:)15 mart son adet tarihim şu anda karnımda çok gaz var ve belim ağrıyor ve sık sık baş dönmelerim oluyor acaba hamilemiyim.?erken belirtilerde sık baş dönmesi olup hamile olan var mı?

kızlar adetim dört gün geçti ama hala test yapmadım bu günde sanki adet olucakmış gibiyim yeni hamişler sizde bölemi oldunuz heryerim sızılıyo aynı grib olmuşum gibi ama değilim bulantılarımda geçmedi bilemiyorum yani hayırlısı

Geri