Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm simeli

kasik agrilari bendede vardi 3-4 gün sürdü yanisira istah ve gögüsuclarimin sanciyordu ve hala hassaslar ama ayriyetten afedersiniz ama gaz vardi bende cok kötüydüm ya

agri belirtileri gitti ama istah hala var :-( zaten dombisim bide istah binince temelli kilo alcam yaaaa berbat bi durum
dün mayonezle balik yedim :-/

ama daha adetime cok var. aslinda nekadar var bilmiyorum cünkü adet düzensizligide var bende
ay ne yokki bendi

kafa kalmadiki

adeti 35 gün geçenlerim yumurtlama günleri adetlerinin 25. günü ve sonrası olarak biliyorum cnm ben benimde bi arakadşım senin gibi günlerde oluyor yumurtlama testi aldı en sonunda ve onunla farkettiki 25.günden sonra yumurtlamaış istersen sende ovulasyon testi alcanım inşallah yardımcı olmuşumdur tatalı tatalı bebekler diliyorum herkese

adeti 35 gün geçenlerim yumurtlama günleri adetlerinin 25. günü ve sonrası olarak biliyorum cnm ben benimde bi arakadşım senin gibi günlerde oluyor yumurtlama testi aldı en sonunda ve onunla farkettiki 25.günden sonra yumurtlamaış istersen sende ovulasyon testi alcanım inşallah yardımcı olmuşumdur tatalı tatalı bebekler diliyorum herkese

sarı gelin tedaviylemi hamile kaldın ne tedavisi gördün bilgi verirmisinnn

allah bebiş asip etsin sanada canım bende aşılama oldum 4 gündür bende memurum özel yaptırdım ben 1500 tl ödedim siz devlettemi yaptırdınız çok ucuzmuş...birde belirtileriniz nelerdir probleminiz neydi yazarsanız sevinirim tekrar hayırlı olsun..

hayırlı olsun inşallah tutar sen çok pahalı yaptırmışsın.benimki ilaçlarla 1100 tuttu.bizim problem sperm azlığıydı.biraz yükseldikten sonra aşılamaya geçildi.

bilmiyorumki beklicem eşimin doğum günü 11 nisan o sabah yapıcam test tabi kırmızılar misafirliğe gelmezse malum geçte olsa her ay uğruyolar .herhalde test yaptıktan sonra artık biliyozya hamile olmadığımızı oyüzden beyin o stresi atınca adet başlıyo çünkü tamamen beyinle alakalıymış adet görme bazen pisikoloji hamileleik yaşayanlar varmış bu yüzden dr inanmıyanlar bile 9 ay boyunca hamileyi diye gezenler beyin karnın şişmesine bile adapte oluyomuş bağırsak hareketlerini kıpırdama sanıyomuş halbuki hiç yaşamamış ya hamileliği bir kıpırdayışları var kızlar yırtıp çıkıcak sanırsınız benim kıpırdarken karşımdaki görürdü allah o duygunun en hakikisini daha güzelini sizlerede yaşatsın.
bi mağdurda benim canım benimkide hep test yaptıktan sonra geliyo.hamilemisin kız yoksa ayyy:)

canımmm ilk aşılamanmıydı kaç yumurtan vardı ne kadarken çatlatıldı tedavini nerde yaptırdın yazarmısn

evet ilk aşılama,baya bi yumurta vardı sayısını bilmiyorum.gonal f 75 ml vuruldu hergün.8 tane yetti.2 dozda arttı.en büyük yumurta 22 mm di. ovitral çatlatma iğnesi vuruldu.çamlıca medicanada yaptırdım.sen nerede yaptırdın.

Son düzenleme:
allah bebiş asip etsin sanada canım bende aşılama oldum 4 gündür bende memurum özel yaptırdım ben 1500 tl ödedim siz devlettemi yaptırdınız çok ucuzmuş...birde belirtileriniz nelerdir probleminiz neydi yazarsanız sevinirim tekrar hayırlı olsun..

Öncelikle teşekkür ederim duaların için. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah. Biz özelde bir profesöre yaptırdık. Aşılama yapıldığı günden beri sağ kasığımda hafif bir ağrı var. Bu ağrılar iyiye işarettir inşallah. Problemimiz eşimin sperm sayısı düşükmüş.

Geri