Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Arkadaşlar aranızda ikinci aşılamayı yaptıran var mı daha doğrusu aşılamayla hamile kalan var mı

bugün benim hastalanmam gerekiyo İnşallah hastalanmam :( sabırsızlıklaaaaaaa bekliyorummmmmm

Tülay merhaba ayni sekilde benimde 21 inde hastalanmam gerekiyordu insallah hastalanmam diye umud ediyorum bende. Bugün ve birkac gün icinde insallah adetim gelmez diye dua ediyorum neredeyse..Hayirlisi olsun herseyin. Sen en son adetinin ilk günü nezemndi tam olarak? Benim 25 Mayis ti en son. Bu günler cok heyecanli geciyor eli kulaginda gibi ha geldi ha gelecek...Bakalim nasip canim Allah dileyen herkese hayirli ve saglikli bebisler versin insallah :)

22 Haziran! hala adet olmadim:tilili:insallah olmam...cok heyecanliyim ama kasiklarim ve gögüslerim cok agriyor sanki adet sancisi gibi..beklemek nezor bu günleri,söyle 3/5 gün daha gecse adet olmadan hemen bir test yapicam...

Kızlaaarrrr cok heycanlıyım bana yazacak bırılerı yokmu su koskaca forumda kendımı yanlız hıssedıyorum ama... Bırılerı bıseyler yazsın lütfen bu heycanlı günlerımı paylasacak hıc kımse yokmu ?

aynen cnm bugün 22 oldu hala bende hastalanmadım benim 3 gün oldu hastalanmayalı 20sinden bu yana :D ben dayanamayıp bugün bi test yapıcam acaba çıkarmı yaa çok merak ediyorum :)

20 Mayis tan bu yana hmm büyük ihtimalle hamile olabilirsin sen :) Bende 25 Mayisti. Birkacgün daha bekliyecegim ben...Insallah hamilesindir cnm,test sonucunu mutlaka izimle paylas :D

Geri