Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İnş. Canım hamileyimdir inş. sende hamilesindir allah isteyen herkese nasip etsin seninkinide bekliyorum sende haber ver :)

Ayni belirtiler bende de var bel agrisi kasik gögüs agrisi, sanki karnimda biseyler gurulduyor gibi falan... ama adet öncesi belitilere cok benzedigi icin bekliyim diyorum ben az daha. Haftya yaparim artik testi adet olmazsam(insallah)..sonucu muhakkak yazarim bende:D

cnm normalde adetlerinde düzensizlik varsa 1 2 3 gün şaşıyorsa adette olabilirsin ama benim asla şaşma olmuyodu tam gününde oluyodum o yüzden heycan yapıyorum :D bakalım kısmette varsa hayırlısı olucaksa olsun

iste ben normalde cocuk düsünmedigim icin adet tarihlerimi takip etmiyordum öyle dikkat etmiyordum yani nezaman basladi nezaman bitti diye..benim iki cocugum var Allah bagislarsa. yasim 33 34 oluyor hadi olursa birtane daha olsun dedik ve daha gecen ay biraktik korunmayi.Planli degildi yani bu yüzden adetim düzenlimi düzensizmi pek bilmiyorum aslinda, sadece son ay 25 inde adet oldum onu not aldim...bu ay ne olacak bilmiyorum, sadece bekliyorum tuttumu tutmadimi diye....bakalim nasip, eger adet olursam en azindan assagi yukari kac günde bir adet oldugumu ögrenicem düzenlimi düzensizmi belli olur. Ama insallah adet olmam bebegim olur :D Herseyin hayirlisi.

Geri