Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Valla söyle deyim, belimde sanci var bide gögüslerimde sanki igne batiyor gibi birkac gündür,elliyemiyorum cok agriyorlar.Ama adet belirtisi gibi ayni bu yüzden ayirt etmek cok zor. Sen nasil hissediyorsun?

Valla söyle deyim, belimde sanci var bide gögüslerimde sanki igne batiyor gibi birkac gündür,elliyemiyorum cok agriyorlar.Ama adet belirtisi gibi ayni bu yüzden ayirt etmek cok zor. Sen nasil hissediyorsun?
benmde ne zamandır öyleydi bugün daha iyi dokununca acıyor evet normalde sadece adetime yakın zamanda olurdu bu ay çok oldu bayadır ağrıyo dokununca. sen ne zaman test yapacaksın?

hayal kirikligi yasamayim diye en az 5 gün beklemeyi düsünüyorum,yani 29 30 gibi yaparim eger adet olmazsam...insallah olmam.Sonuc ne olursa olsun buraya yazarim kizlar...Isteyen herkese versin yüce rabbim :)

kızlar merhaba, bir bebeğimiz olsun istiyoruz. pazartesi günü doktora gidip muayene oldum, 10 mm çıktı yumurtam. prolaktin, CA ve TSH tahlili yaptırdım herşey normal. salı günü tekrar muayene etti doktor 12 mm olmuş dedi. 12. gününde 12 mm az dedi. perşembe tekrar çağırdı kontrole. gittim. stres mi yaptın dedi 12 mm olan yumurta 10.9 mm ye düşmüş. bi de diğer yumurtalığımda da yumurta var dedi. çift yumurta üretiyomuşum yani. 14. günde 10.9 mm sizce çok mu küçük. bebek olma ihtimali çok mu düşük?

bu konuda hic bir bilgim yok ne yazikki benim, ilgili olanlar umarim soruna cvp verirler cnm,sen yinede rahat ol tavsiye ederim :D COK DÜSÜNÜP KURMA KAFANDA OLURUNA BIRAK DAHA CABUK ULASIRSIN SONUCA...

olabilir cnm buda mümkün. En iyisi doktorunla konusman bunlari, en saglikli ve dogru bilgileri ondan alirsin.Biz nedesek bos sonucta.Allah gönlüne göre versin insallah seninde..ve tüm isteyenlere saglikli bebisler nasip etsin :)

Geri