Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam

bende geçen ay 24ünde hastalanmıştım bu ay biraz hamilelik belirtisi var gibiydi bugün gidip test yaptım ama negatid çıktı fakat daha günüm gelmemişti sizce hala bir şansım var mı ben de ümitle bekliyorum

bayanlar ben çok yeniyim burada 1 senelik evliyim ve artık bebek istiyorum bugün hamilelikle ilgili bişilere bakarken gördüm bu siteyi ve üye oldum. lütfen benimle de ilgilenin :)
ayrıca tülay seni de tebrik ederim Rabbim tamamına erdirsin hayırlı evlatlar versin inş.

cnm ben hastalanmadan 4 gün önce yaptım negatif çıktı hastalanma zamanım geldi 3 gün geçti test yaptım çok şükür bebişim olduğunu öğrendim. hastalanma zamanı gelmeden önce bence boşa yapmayın çıkmıyo :S

bende geçen ay 24ünde hastalanmıştım bu ay biraz hamilelik belirtisi var gibiydi bugün gidip test yaptım ama negatid çıktı fakat daha günüm gelmemişti sizce hala bir şansım var mı ben de ümitle bekliyorum

Sen 24 ünde hastalanmissin, bende 25 inde hastalanmistim gecen ay.. erken yapmissin testi biraz, bugünden itibaren 1 hafta kadar bekle derim ben, sonra test yap. Ben öyle yapicam :D

saol tülay teşekkür ederim bende sabırsızlıkla günümün geçmesini bekliyorum :) sabretmeyi hiç sevmem zaman geçmiyor. merakımdan da başka bişeye konsantre olamıyorum. bu ay göğüslerim çok ağrıdı ve bazen hafif hafif iğne batar gibi ağrım oldu sol kasığımda ondan dayanamayıp adet günüm gelmeden yani bugün test yaptım çıkmadı yarın adet olmam lazım bakalım bekliyorum... Rabbimden hayırlısı inş. tecrübeli kişilerle bunları paylaşmak fikir almak çok güzel. tekrar teşekkürler..

Geri