Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben geçen ay iğne olmuştum dr bize 3 gün ilişki verdi ama iğneden bi gece önce birlikte olmayın dedi.gün aşırı falan demedi.ama öyle programlı olunca olmuyo biz sadece 2 gün yapabildik mesela.bide innnnnşaaaaalllllaaahhhh olmazsın ama olursan zift gibi adet olabilirsin,iğneden sonra 10 gün içinde yaptıgın bütün testler pozitif olcak bide gebelik hormonu aldıgın için baya belirti yaşayabilirsin hazırlıklı ol tatlım
biliyorum tatlım... bu ikinci iğnem.. ilk iğnemde bir çok belirti hissetmiştim zateen..çok umutlanmıştım ama kısmet olmadı. artık düşünmemeye çalışıyoruım..Allahtan hayırlısı.. inşallah bu sefer olurr

yokk cnm estagfirullahh ben sormuştumm cnmm yaa aranız düzeldi mii diyee benimm eşimee ben ölee bişe yapsamm töbee benle konuşmazzz ama ne güzell eşinn anlayışlıı biri cnmm bu arada bencee bebiş olabilirr dr gittinmii tatlımm
çok şükür öyle çok manyaklıklarımı gördü ve beni oldugum gibi kabul etti.evlendikten snra normale döndüm tabi ama öyle beni çeken biri olmasa zor evlenirdim ben.adetime daha 10 gün var o yüzden gitmiyorum çünkü hamile bile olsam daha bebek rahme bile düşmemiş oluyo yumurtladıktan yaklaşık 1 hafta sonra tutunuyo bebek esmerlii eğer hatırladığım gibi 23 nisanda adet olduysan o tutunma kanaması olabilir yani inşallah:)

biliyorum tatlım... Bu ikinci iğnem.. Ilk iğnemde bir çok belirti hissetmiştim zateen..çok umutlanmıştım ama kısmet olmadı. Artık düşünmemeye çalışıyoruım..allahtan hayırlısı.. Inşallah bu sefer olurr
amann kızlarr takmayınn taktıkçaa inann olmuyoo ben 9 ay çabaladımm ve sonundaa yoruldumm hayırlısıı demekten başka çare yokk şimdidee hiçç takmıyomm valla umursamıyomm olursa olurr olmazsada rabbiminn bildiğii bişe vardırr degilmii

yokk cnm estagfirullahh ben sormuştumm cnmm yaa aranız düzeldi mii diyee benimm eşimee ben ölee bişe yapsamm töbee benle konuşmazzz ama ne güzell eşinn anlayışlıı biri cnmm bu arada bencee bebiş olabilirr dr gittinmii tatlımm
çok şükür öyle çok manyaklıklarımı gördü ve beni oldugum gibi kabul etti.evlendikten snra normale döndüm tabi ama öyle beni çeken biri olmasa zor evlenirdim ben.adetime daha 10 gün var o yüzden gitmiyorum çünkü hamile bile olsam daha bebek rahme bile düşmemiş oluyo yumurtladıktan yaklaşık 1 hafta sonra tutunuyo bebek esmerlii eğer hatırladığım gibi 23 nisanda adet olduysan o tutunma kanaması olabilir yani inşallah:)
VALLA HELAL OLSUNN EŞİNİİ TAKDİRR ETTİMM CNMM MAŞŞALLAHH YAA KEŞKEE BİZİMM EŞLERİMİZDE ÖLE OLABİLSEE AMA NERDEE :grev:

ben 7 aydır istiyorum canım ama bence aşırı iltihap vardı baba gibi antibiyotikler yuttum :) ama dr.a gideli 3 ay oldu ondan önceki aylar olmaması normal diye düşünüyorum çünkü iltihabım cok aşırıydı.ilk ay onu kuruttu dr bide glukofen verdi yumurtlamaya katkı olsun diye.geçen ay klomen kullandım snra ovitrelle vuruldum.bu ay eşimden test istedi ama daha yaptırmaya sıra gelmedi.bana herhangi bişey vermedi dinlen bu ay dedi.zaten verse de yapamam taşınıyorum ve çook zor ev bulabildik kafam bi milyon yani hem koli yapıyorum ev muhabbetten de geri kalmıyorum :D
ben de üç ay oldu doktora gideli.. ilk ay klomen ve ovitrelle ikinci ay sadece klomen bu ay da klomen ve ovitrelle.. bakalım hayırlısı. ben geçen ay rahim fil mi de çekildim çok şükür temiz çıktı. eşimden de ilk ay sperm testi istedi o da çok şükür iyi çıktı.. inşallah sizinki de iyi çıkar.. ve bir an önce hayırlısıyla gelir bebişlerimiz..

slm kızlar nasılsınız.dü diordum ya ani benden az bişey kanama geiyor diy.bugün olmadı o kanama.ne oluyr anlamadım.hayırdır inşallah.
tatlım inşallah iyiye işarettir.. benim adetim geçen ay böyleydi. normalde 5 gün sürerdi geçen ay ilk gün geldi sonra bitti. doktora gittim zaten kontrolüm vardı. doktora söyledim az geldi diye heme bir kan testi istedi. ama malesef birşey çıkmadı. klomen kullanmıştım ondan olabilir dedi. sen de doktora git canım. inşallah bebişin geliyordur..

pınarr senden güzel haberler bekliyoruz :) esmerli inşallah gelir biran önce bebeklerimiz tabi hepimizin :) dr benden şu ana kadar test falan istemedi film de çekilmedim sadece yumurtlama takibi yaptı ve klomenle ovitrelle verdi.

yemek de yediğimm haldee midemm hala kötüü acabaa ilaçları kullanmasamm mıı yaa herşeydenn tiksiniyomm tümm kokularr direkk benii buluyoo iyyy
canım bende de oluyordu ama çok stresliysem çok üzüldüysem hemen mideme vuruyordu. hiç birşey yiyemiyordum. hatta yediklerimi çıkarıyordum.. benim ki tamamen psikolojiyle alakalıydı. senin de öyle olabilir mi acaba? ayrıca bende de kansızlık vardı bol bol pekmez içerek yendim.. sana da tavsiye ederim..

Geri