Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

LİSTE

Gülgüzeli.................22 Temmuz(güsel haberlerini bekkliorus canım)

CHATLAK................1 AĞUSTOS
Bilge.......................3 Ağustos
Güler........................6 Ağustos
Eros........................8 Ağustos
logicaldream..........11 Ağustos
Güldünyam............15 Ağustos
Blackrain...............23 Ağustos
Mery..................... (tarih belli olunca yazacağız)

Günaydın günceli...

hadi bakalım gülgüzeli hayırlı haberler senden gelir inşallah.....
meryciğim zaten allahım öyle bir düzen kurmuşki bizim gibi insanlara çok iyi ve sabırlı eşler vermiş biz arada umutsuzluğa kapılsakta sıcaklıkları sevgileri ve destekleri yeniden umutlanıp deneme gücü veriyor...
umarım birgün hepimiz çocuklarımızın problemlerini anlatırız birbirimize:26:

kıslar size birşey danışmak istiyorum dotorlar bana yumurta çalıştırma yada çatlatma iğnesi kullandırmadı 1 hafta sonrada doktora gidicem sizce kullanmalımıyım doktorumdan istiyeyim mi bu tarz ilaçları ....
denemekte fayda vardır diye düşünüyorum bir umut işte siz ne dersiniz?

kıslar size birşey danışmak istiyorum dotorlar bana yumurta çalıştırma yada çatlatma iğnesi kullandırmadı 1 hafta sonrada doktora gidicem sizce kullanmalımıyım doktorumdan istiyeyim mi bu tarz ilaçları ....
denemekte fayda vardır diye düşünüyorum bir umut işte siz ne dersiniz?
canım benim çok fasla bilgim yok ama eğer vermediyse vardır bi bildiği derim ben ama sen yinede içimde kalmasın sorayımmı diosan sor mucxxxx:diyar::diyar::diyar:

kızlar hepınız bebek beklıyorsunuz herhalde ama kımse problemı varmı yazmamış.yani herhangı bır sorun vardamı olmuyor yoksa herşey normal olduğu haldemı olmuyor. bunları paylaşırsanız gorduğunuz tedavıler varsa paylaşın bence çok daha ıyı olur. bu arada hepınızın boyle bırbırıne destek olması çok guzel. inş sızlerde bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.ben 4 sene bekledım 7 ay once tüp bebek yaptırdık ve allahdan ılk denemizde tutdu .şimdi dunya tatlısı ıkızlerım var çok harıka bır duygu bu dılerımkı sızlerde ve bu ozlemı çeken herkezın ısteğı bıran once olur.doktorum sn Semra Kahramana bırkez daha teşekkur ederım :) çok ıyı bır doktor ve ışının ustası olmuş bırı .

allah hepınızın yardımcısı olsun dualarım sızlerle kızlar

Tsk ederim arkadasim iyi dileklerin icin.
Ben 7 ay önce korunmayi biraktim 1 yil dolsun gebe kalamazam kontroller basliycak.
Dr. simdilik bi sorun yok hersey yolunda dedi bana

şehrazatcım sağol canım güsel dileklerin için...
bizimde herhangi bir sağlık problemimiz yok geçen sene 31 ekimde korunmayı bıraktık ben 6 ayda doğum kontrol hapı kullandım..bu ayda regl olursam bir seneyi dolmuş oluyo ve dr gidicem..ama inşallah olmam canım :D

LİSTE

Gülgüzeli.................22 Temmuz(güsel haberlerini bekkliorus canım)

CHATLAK................1 AĞUSTOS
Bilge.......................3 Ağustos
Güler........................6 Ağustos
Eros........................8 Ağustos
logicaldream..........11 Ağustos
Güldünyam............15 Ağustos
Blackrain...............23 Ağustos
Mery..................... (tarih belli olunca yazacağız)

GünceLL...

Benim bir yılı geçti, bende babamın baktığı kadarıyla herşey normal göründüğünden ve stresli bir yaşam tarzımız olduğundan 18 ayı dolduralım dedik. Lakin doktora gitmemiz yakındır. Allah hayırlısını versin diyelim...

Geri