Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dün size yazdıktan sonra haber geldi eşimin dayısı merdivenden düşmüş şimdi komada doktorlar ümit vermiyor ölümünü bekliyoruz sapa sağlam adam dı hayat işte...
insan yaşamanın ve de sevdiklerinin değerini anlıyor vakit varken sevdiklerinize sevginizi söyleyin melekler sonraya bırakmayın ne olacağımız belli değil hayatın vede bugünün tadını çıkartın dönüp arkanıza baktığınızda keşke demeyin....

aklımdayken sizleri çok seviyorum meleklerim benim....

Canım çok geçmiş olsun canım ya, çok üzüldüm gerçekten. Kesinlikle doğru söylüyorsun, bu hayatta keşke dememek, herşeyi vaktinde yapmak lazım. Tekrar geçmiş olsun, Allah'tan ümit kesilmez yine de. Biz de seni çok seviyoruz canım benim, dikkat et kendine.

günaydın hanımlar bu gün içime doğuyor hamiş haberi alıcaz hadi bakalım hayırlısı

inşallah minik melek bakalım şanslı kim olacak ben değilim garanti ondan eminim bende bu şans varken biraz zor ...
çölde kutup ayısı bulurum heralde

Öyle deme Blackrain canım, Allah hakkımızda hayırlısını versin, her kötü şeyde bile bizim bilmediğimiz bir hayır vardır mutlaka. Belli olmaz, en iyisi için dua edip en kötüsüne de hazırlıklı olmak gerekir. Birgün hepimiz birbirimize güzel haberler vereceğiz burada, inanıyorum. :)

Netim bağlanmadı işteyimmmm çok yoğunum evim toplanmadı hala yerleşiorum çok yorgunum...
En önemliside sizi çokkk ösledimmmmmmmmmm......

Melekler uzak kaldım bu ara ben yarından sonra doktora gidicem bakalım bebişi görücez kızımla....Ben çok heyecan yaptım ya hepinizinde güzel haberlerinizi bekliyorummmmmm...
öptüm sizi
:Laie_23:

Geri