Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ha burada kıslar dayanamadım ve kan tahlilinden önce bi idrar testi yapayım dedim eşim sabah aldı yaptık ve sonuç herzamanki gibi hüsran yane negatif çıktı çok ağladım sinirlendim bilemiyorum artık kanda ne çıkacak ama sanmıyorum pozitif çıksın allahım ne zulumdür ne acıdır bu böle bir kadına verilebilecek en kötü ceza bu olsa gerek üzgünüm:18:

ha burada kıslar dayanamadım ve kan tahlilinden önce bi idrar testi yapayım dedim eşim sabah aldı yaptık ve sonuç herzamanki gibi hüsran yane negatif çıktı çok ağladım sinirlendim bilemiyorum artık kanda ne çıkacak ama sanmıyorum pozitif çıksın allahım ne zulumdür ne acıdır bu böle bir kadına verilebilecek en kötü ceza bu olsa gerek üzgünüm:18:
canım bence biraz sabırsız davrandın biraz daha bekleseydin yani 1 hafta geçseydide ondan sonra yapsaydın fazla üzülmemen için söylüyorum
moralini yüksek tut ısı ölçümü yapıyomusun

çakıltaşımmmm üsülme bitanem herşeyde vardır bir hayır...

Bundada vardir bir hayir canim sakin üzülme, bide kan tahlilini yaptir bakalim, sonuc yine negatif cikarsa moralini bozma, Hersey gönlünce olsun

çakıltaşı çok üzüldüm üzülme demek boş biliyom umarım kan tahlilinde bişey çıkar. kızzzzlaaaar bu arada yarın hastalanmam gerekiyo bug ün kan tahlili yaptırdım .doktor 2 aydır klomen tedavisi gördüğüm için fazla umutlanma ama sonuç pozitif 4- 5 günlük hamileyim ama her an kaybedebilirim ne düşüneceğimi bilmiyorum kasıklarım ve karnım çoooook ağrıyor
hepimiz için dua ediyom inşallah kabul olur

Karanfilcim canım umarım düşmez sıkısıkıya sarılır sana bebeğin dua ediyorum sana allah gönlüne göre versin bu arada ben hala hastalanmadım çok feci heyecan yaptım

çakıltaşı çok üzüldüm üzülme demek boş biliyom umarım kan tahlilinde bişey çıkar. kızzzzlaaaar bu arada yarın hastalanmam gerekiyo bug ün kan tahlili yaptırdım .doktor 2 aydır klomen tedavisi gördüğüm için fazla umutlanma ama sonuç pozitif 4- 5 günlük hamileyim ama her an kaybedebilirim ne düşüneceğimi bilmiyorum kasıklarım ve karnım çoooook ağrıyor
hepimiz için dua ediyom inşallah kabul olur
canm inşallah bişey olmaz hepimiz seviniriz

karanfilcim canım allah sana nasip eder inşallah o bebeği. sende dikkat et neden düşme ihtimali var onu anlamadım canım. sen çok dikkat et takdir alahtan canım... :kiss: r

rehpercim sendemi hastalanmadın hadi hayırlısı bakalım allah nasip eder inşallahhhhh

bende hala tık yok bakalım yarın test yapıcam evdemi yapsam diye karar veremiyorum belki çıkmayabilir çünkü

Geri