Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ayyy canımcım gülgüselim hayırLısı olsunnn

Son düzenleme:

CARİSMAM BENİMMMM SENİ, OKADAR İİ ANLIYORUM Kİ BENDE KORUNMAYI BIRAKALI 15 AY OLDU BENDE TAKMIORUM AMA ONLAR BAŞLADI TÜH TÜH VAH VAH EŞİNE KEÇİ BİLMEMNESİ YEDİR SEN ŞUNU BUNU YEME BU TESTİ YAPTIR DEMEYE....
AYY DEDİM BEN KÜÇÜĞÜMMMMMMMM:seker:
DAHA 22 YAŞINDAYIM EŞİMDE 23 YAŞIM GEÇMEDİ 2 SENELİK EVLİYİM TAKMIYORUM SADECE İSTİYORUM OLURSA OLUR OLMAZSA ZAMANINI VARDIR AMA ANLAMIYOLAR DELİRTİYOLAR BENİDE:haha:

AYYYY BAK BENDE SİNİR YAPTIM ANLATINCA VALLAA:argue:
ÖÖLE YANİİİİ NEYSEMMM TAKMAYALIM CANIMCIM NAPALIM:Laie_23:

AYYYYY BENDE GEÇEN AY SÖLEMİŞTİM BEBEK İSTEDİĞİMİZİ DESENİZE OLMAZSA YANDIK.DAHA BİR AY GEÇMEDİ SORMAYA BAŞLADILAR BİLE.EN İYİSİ DÜŞÜNÜDK TAŞINDIK VAZGEÇTİK DEYİM.YOKSA ELALEMLE UĞRAŞILMAZ BÖLE.İNSAN STRES OLUYO GERÇEKTEN.BEBEK OLUNCADA KAZAYLA OLDU DERİZ:haha:ÖPÜYORUM HEPİNİZİ

kesinlikle söylemeyin oluncada kazayla dersiniz boşverin. sizin derdinizi elalem üsleniyo sinirinizi bozuyo. neyse benimde canım sıkıldı. hepinizi öpüyorumm isteyenlere rabbimk yardımcı olsun

Son düzenleme:

günaydın kızlar uzun bir aradan sonra çok güzel gelişmeler gördüm ne güzel allah bizede nasip etsin bende seminer için antalyadaydım ha bu arada 23 kasımda adet olsum yani 8 gün sonra ve emin olun gecikme nedenide bendim çooook takmıştım belirti var diye bu uzaklaşma iyi geldi gayet moralliyim hiç takmıyorum

selam kızlar
bencede boşverin takmayın kimseyi, olmasa da karışıyolar olsada. O yüzden herşey olup bitene kadar söylememek en hayırlısı :) gülgüzeli hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin sağlıkla

Geri