Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Anlıyorum canım kaygılarını doktorların bir problem yok demesi bile seni tatmin etmiyor seni bu saatten sonra ama gerek duysalardı rahim filmi isterlerdi diye düşünüyorum bana verdiği ilaçlara gelince 2 tane antibiyotik di yani çok ehvem bi ilaç değildi Allah hepimizin yardımcısı olsun birde bişey söylim sen bu kdr zamandan sonra herkesin gözü üzerimzde diyorsun ben 6 aylıkken başladı kaınvalidem yok dikenden atla yok bilmem ne yap olmuyor çocuğun diye tam o an çok yalvardım rabbime bir mucize ver diye ve bebeğim olduğunu öğrendim ben yinede strese girmeyin ve dua edin derim çevre faktörü hepimizin başında stres sokanda zaten onlar değilmi Allah hepimizin yardımcısı olsun

Amin canım çok sağol dediğin gibi , olmuyormu soruları insanlara ne cevap vericez kaygısı hep insanı bunaltıyor şimdi banada en azından ağrı kesici bile verseler :) psikolojik olarak rahatlıycam onu bile vermiyorlar birazcıkta o beklemek kötü hepimize hayırlı yıllar diliyorum aslında şu haberlerde aile içi cinayetler filan okuyuncada herşeyin hayırlısı diyorum her şerde bir hayır vardır öpüyorum

Allahım bu yeni ve güzel senede sen bizi sevindir yarabbim herşey senin rızan ve rızkın ile ben bu akşam yeni yılıma girerken senden en başta sağlık sonrada yuvama bir bebek istedim kabul et bu dualırımı allahım ben ve benim gibilerin yardımcısı ol güzel yarabbim meded senden sende olmasan güzel Allahım....herkese nice mutlu yıllar arkadaşlar ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLUR İNŞ......

inşallah çakıl taşı rabbim duyar sesimizi ve senin sesinide.. duların kabul olur inşallah :kiss:

Rabbim 2009 da herkese tüm isteyenlere hayırlısı ile evlat sahibi olmayı nasib etsin..
hadi bakalım kızlar 2009'un ilk hamişi kim olacak bakalım.. hayırlısı ile bekleyelim... Sakın üzmeyin kendinizi hepimiz birgün anne olacağız

slm melekler... ben 6 aylık evliyim ben hamile kalmak istiyorum fakat eşim askerliği yapmadığı için istemiyooo... :18::18::18:

bencede en mantıklısı makbercim ama sizin durumlarınız düşünceleriniz çok farklı olabilir canım

makbercim Allah hayırlısıyla versin de zamanına takılma herkese yaşatsın Rabbim bu duyguyu

makbercim bencede en mantıklısı askerden sonra olması daha doğru olacak
kafana çok fazla takma cnm.. bak ben 4 yıllık evliyim yeni yeni düşünmeye başladık eşimle bebek işini.. hayırlısı ile sende zamanı gelince yavrunu kucağına alırsın inş..

Geri