Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kıs daha dayanamıyorum çok heycanlanıyorum eyer hamıleysem ilk buraya yazacam kımse soylemeden

tabiki ilk buraya yaz canım benimmm teyzeleride öğrensin bi yeğenleri daha oldu diye :) ama biraz daha sabretttt yıpratma kendini

arkadaşlar selam ooo birsürü yeni arkadaş katılmış eskiler kaybolduk galiba bende uzun zamandır girmiyordum artık dayanamadım

KIZZZZZLAAARRRRR
TEYZEEEE OLUYORRRSUNUZZZZ......

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. 2 sene bekledik ama yılmadık ne olur sizlrde yılmayınn

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu

hepinize yürekten dua ediyorum
ve yürekten teşekkür ediyorum çok şeyler paylaştık

sizleri çok seviyorum. Allahım sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

arkadaşlar selam ooo birsürü yeni arkadaş katılmış eskiler kaybolduk galiba bende uzun zamandır girmiyordum artık dayanamadım

KIZZZZZLAAARRRRR

2 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok heyecanlıyım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. 2 sene bekledik ama yılmadık ne olur sizlrde yılmayınn

Arkdaşım inan çok sevindim senin adına allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza,bu arada ne gibi belirtiler yaşadın paylaşırmısın bizimle:nazar:

KIZZZZZLAAARRRRR

sizleri çok seviyorum. Allahım sağlıkla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin
canım tebrik ederim belirtileri ve öncesinde hamile kalabilmek için neler yaptın paylaşırmısın...

KIZZZZZLAAARRRRR

diğer taraftan tebrik ettim canım bu sayfadan da tebriklerimi iletmek istedimmmm ne gibi belirtilerin oldu bunları bizimle paylaşırmısın canım?

ben ilk bebeğimi kaybettim 2 sene önce

sonrasında çok istememize rağmen olmadı. Yapılan tüm incelemeler ve testlerde birşey çıkmadı yani sorun yoktu. hatta tüp bebek servisine bile başvurduk ama dr daha önce normal yolla gebe kaldığım için bunun çok gereksiz olduğunu 1 sene içinde halen olmazsa ancak ozaman yapabileceğini yumurtlamamın çok iyi olduğunu söyledi

bende sizler gibi kafama okadar çok takıyordumki arada gecikmelerim oluyor hamileyim sanıp test yapıyordum.

dr benden son inceleme olarak rahim filmi istedi. biliyorsunuz bu konuda çok söylentiler var hatta nedeni bulanamamış ama rahim filmi çekilen kadınların bir kısmı sonrasında hamile kalabiliyormuş. ben 2 -3 ay sonra hamile kaldım (nekadar bağlantılıdır bilmiyorum)

belki çok klasik ama kafaya birşey takmamak çok doğru bir durum. mayıs sonunda yenibir iş yeri açtık eşimle ve onun koşturmasında tarih takipi felan hepsi unutuldu gitti
kafamda iş dışında bişey yoktu anlıyacağınız ve Meleğimiz bu ortamda bize süpriz yaptı

ben ilk bebeğimi kaybettim 2 sene önce

sonrasında çok istememize rağmen olmadı. Yapılan tüm incelemeler ve testlerde birşey çıkmadı yani sorun yoktu. hatta tüp bebek servisine bile başvurduk ama dr daha önce normal yolla gebe kaldığım için bunun çok gereksiz olduğunu 1 sene içinde halen olmazsa ancak ozaman yapabileceğini yumurtlamamın çok iyi olduğunu söyledi

bende sizler gibi kafama okadar çok takıyordumki arada gecikmelerim oluyor hamileyim sanıp test yapıyordum.

dr benden son inceleme olarak rahim filmi istedi. biliyorsunuz bu konuda çok söylentiler var hatta nedeni bulanamamış ama rahim filmi çekilen kadınların bir kısmı sonrasında hamile kalabiliyormuş. ben 2 -3 ay sonra hamile kaldım (nekadar bağlantılıdır bilmiyorum)

belki çok klasik ama kafaya birşey takmamak çok doğru bir durum. mayıs sonunda yenibir iş yeri açtık eşimle ve onun koşturmasında tarih takipi felan hepsi unutuldu gitti
kafamda iş dışında bişey yoktu anlıyacağınız ve Meleğimiz bu ortamda bize süpriz yaptı

hayırlsı olsun canım peki belirtilerin falan olmadı mı hiç?

üstelik birsürü temizlik yaptım ağır kaldırdım hopladım zıpladım (düğünler vardı arada) ama rabbim tamam diyorsa hiç bir engel sizin önünüzde duramıyor

gelelim belirtilere ben geçen ay gecikme yaşamıştım bu ayda gecikmem olunca pek oralı olmadım ancak 1 haftadır mide bulantıları felakettim ailem eşim ve bende üşüttüğümü sandık ancak sonrasında bu durum devam edince ben şüphelenmeye başladım

arkasından lekelenme ilk belirtim regli tarihimde geldi ben hastalandım sandım ama
sonrasında tık yok arkasındanda akıntım olmaya başladı

ben bu belirtileri yaşadım

birde inanılmaz yiyecekler canım çekiyordu

9 gün gecikmeyi tamamlayınca test yapmaya karar verdim ve
çift çizgi test sonucu

Geri