Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dua etmezmiyim canım,hemen hemen hergün yasin okuyorum ve hergün dua edıyorum canım,dualarımda sizlerde varsınız,Allah hepinize nasip edecektir işalllahhhhhhhhhhhhhhhhh
Allah kabul eylesin cnmm oku bol boll
bebişinde dinliyo annesi oda içinde manevi havayı alıyoo sen okudukçaa.bide canım okuyabiliyosan eğer meryem suresi yusuf suresii muhammed suresi rahman suresii bunları oku yada dinle eymende dinlesin inşş okuyamasanda mutlaka dinle canımm

oh oh ne güzel inş.seninde tedavinle gelir meleğin canımm neden 3 ay ?benim şafak 13-15 ekim gibi sanırım

3 ayda olmazsa eşinden sperm örneği alıcaz dedi ama yeni kaybınız olduğu için sanmıyorum ama enfeksiyona bağlı şikayetler eşindede olabilir dedi sonra sizi bırakıcam bir sene dolunca tekrar devam ederiz dedi inşallah okadar uzunnnn beklemeyiz cnm senden güzel haberler alalımda izde ümitlenelim inşallahh

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker21...............................6 Ekim
japonica..............................10 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
burcums............................15 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Günaydın canım.kolmenin akıntı yaptığını hiç duymadım canım bende 5 gün kullandım yumurtlamdan önce ve şuan içmiyorum o zaten bşrtek yumurtanın büyümesini ollgunlaşmasını sağlıyo.benimde akıntım var şuan beyaz renkte kokusuz sıvı.gebelik belirtileri araınd akıntı var tabiki ama bu bizim gördğümüz akıntı mı daha değişikmi onu bilmiyorum canım inşallah bizimki hamişliktendir

inşallah canım yaa, daha önceden hiç akıntım olmadığı için klomene bağladım sebebini ben ama inş. hamileliktendir. günüm az kaldı benim bekliyorum sabırsızlıkla ama akıntı dışında hiçbir belirti yok. senin beklenen adet günün ne zaman

Geri