Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

geçen cumartesi bana da aşılamam yapıldı nihayet.. kızlar dualarınızı eksik etmeyin lütfen.. doktorum 15 gün sonra gel dedi test için bakalım noolcak..çok heyecanlıyım.. meleğim bizimle beraber mi acaba.. annesiyle mi..
FATOSSS
canım sende haberler nasıl.. bir gelişme var mı ya da hissettiğin herhangi bişi..
EYŞAN
canım fsh değerin kaç çıktı tahlilinde hatırlıyo musun ya da yakınlarda bi yerde ise yazsana bana neden klomeni 3 ay verdiler diye merak ettim..

Canım benimm hadi ahyırlısı bakalımm inş.tutar da gelir meleğin bu ay bende de kasık ve bel ağrısı var canım bide akıntım var işte sende de var mı canım bunlar?

Allah kabul eylesin cnmm oku bol boll
bebişinde dinliyo annesi oda içinde manevi havayı alıyoo sen okudukçaa.bide canım okuyabiliyosan eğer meryem suresi yusuf suresii muhammed suresi rahman suresii bunları oku yada dinle eymende dinlesin inşş okuyamasanda mutlaka dinle canımm
evet canım zaten dinlediğini bildiğim için kulaklıktada yüksek seste acıp günlük yasin ve birkaç dua okuyorum dedin surelerıde okuyacağım cok sağol canım,belkı ınanmayacaksın ama her kuran okumamda ve dınlememde bebeğin hareketlerını hıssedıyorum canım ,biraz daha büyüsün kulaklığı karnıma yerleştırıcem ve bebeğe dinleticem,bikaç sitede okudum bebeğe 6 aydan sonra kulaklıkla müzik dinletilebılıyomuş,ben bebeğimin sarkıcı olmasını istemedıgım ıcın müzik dinletmicem:piha:işalllah vatana ve mılletet hayırlı bı evlat olsun dıye şimdiden maneviyatını güçlendiriyorum bebeğimin.

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker21...............................6 Ekim
japonica..............................10 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
burcums............................15 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

evet canım zaten dinlediğini bildiğim için kulaklıktada yüksek seste acıp günlük yasin ve birkaç dua okuyorum dedin surelerıde okuyacağım cok sağol canım,belkı ınanmayacaksın ama her kuran okumamda ve dınlememde bebeğin hareketlerını hıssedıyorum canım ,biraz daha büyüsün kulaklığı karnıma yerleştırıcem ve bebeğe dinleticem,bikaç sitede okudum bebeğe 6 aydan sonra kulaklıkla müzik dinletilebılıyomuş,ben bebeğimin sarkıcı olmasını istemedıgım ıcın müzik dinletmicem:piha:işalllah vatana ve mılletet hayırlı bı evlat olsun dıye şimdiden maneviyatını güçlendiriyorum bebeğimin.
en güzelini yapıyon cnmm inş hayırlı bi evlat olsun zaten en önemlisi maneviyatıı cnmm dinlet bol boll ne güzell
bmöyle cici bi annesi var eymenin

en güzelini yapıyon cnmm inş hayırlı bi evlat olsun zaten en önemlisi maneviyatıı cnmm dinlet bol boll ne güzell
bmöyle cici bi annesi var eymenin
evet canım benım şeklimi görsen anlattıklarıma ınanmazssın,açık bı bayanım fakat maneviyatım cok yüksek sahil beldesinde otel işletiyoruz ama bebeğim için ve kendım ıcın bu konularda zaman ayırıyorum

Geri