Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim 7 yaşında kızım var 1 yıldırda istiyoruz bir kardeşi olsun yalnız büyümesin kızımız die ancak 2 ay önce bir düşük olayım var malesef :( doktorumuz 2 ay düşünmeyin dedi ama adetlerim öle düzensizki korkuyorum birde düşükten sonra olmazsa korkusu :(

canım benim 7 yaşında kızım var 1 yıldırda istiyoruz bir kardeşi olsun yalnız büyümesin kızımız die ancak 2 ay önce bir düşük olayım var malesef :( doktorumuz 2 ay düşünmeyin dedi ama adetlerim öle düzensizki korkuyorum birde düşükten sonra olmazsa korkusu :(

sen de bendensin , benimde 6 yaşında bir oğlum var bizde 6 aydır filan denizyoruz ama henüz yok bebiş.bakalım bu gün regl günümdü hala gelen giden yok , hayırlısı olsun.
Düşüğün peşine daha çabuk olur diyorlar canım , buradada ve çevremdede öyle duymuştum.

dila canim benim uzulme lutfen rahat ol senin bulantin cok erken baslamis normalde tum bulantilar 6 haftalikta basliyor ve bir bucuk ay suruyor tatlim sen bulantiya kafani yorma sancilarin normal tatlim iste erken gebelik belirtileri su aradigimiz belirtiler o sancilarda ve 4 ay boyunca adet belirtileri yasana biliyor gebelikte tatlim uzulme lutfen kanaman olmadiktan sonra hic bir sorun yok canim kanama olsada hemen dr ye git ilca veriyorlar rahat ol canim gecmis olsun.
Kızlar teşekkür ederim içimi rahatlattınız biraz dr.u aradım dr.normal diyor önemli olan kanamam olmamasıymış.zaten cumartesi gideceğiz mercimeyi görmeye.umarım bir sorun çıkmaz.normaldir bu durumlar.hepinizi çok seviyorum.destekleriniz benim için önemliydi kızlar çok teşekkürler.

HAZALCIM SEN NASILSIN.epey oldu giremiyorum ben işlerim çok yoğundu.BAŞLAMIŞ ARKADAŞLAR BİRER birer hamiş kalmayı sizide görce o listede inş.ALLAH HEPİNİZ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
iyim tatlim allaha sukur bende bekliyorum bakalim gecen ay bi duk yaptim allahim simdi insallah bidaha verir saglikli sihatli senin mercimek nasil canim cinsiyeti belli oldumu

Anliyorum seni canim insallah en kisa zamanda tekrar guzel bir haber verirsin bizlere.. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah en kisa zamanda..

Ay canim burda sabahtan beri trafik alt ust olmustu ozellikle is saati.. Kar guzel bende cok seviyorum insana ayri bir huzur veriyor ama iste boyle ise, okula gitmek zorunda olanlar icin bir cile oluyor malesef :(:(

Ben burdan o tarafa dogru gonderiyorum canim ;) yarina kadar gelir..
merci tatlim geldi kar cok guzel yagiyor heryer benbeyaz ay cok severim kari.

CANIM SENDE DURUM NE? VAR MI DEĞİŞİK BELİRTİ FİLAN , NAPICAN NE KADAR BEKLİCEN?

Canim dogruyu soylemem gerekirse pek bir belirtim yok.. yani regl belirtimde yok baska birsey de.. Sadece 2-3 gundur gogus uclarim cok fazla sizladi normalde hic oyle olmamisti ama bunuda hamislige yormak dogrumu bilemem oncedende dedigim gibi bu ay sadece 1 defa calisma yapabildik o da 11. gundeydi.. Eger varsa birseyde resmen mucize olur..

Benim adetlerim son 2-3 aydir biraz duzenli ondan once hep duzensizdi o yuzden bilemiyorum canim ne kadar daha beklerim.. herhalde 2-3 gun daha beklerim sonra gelmezse test yaparim..

Peki ya sen? Ne kadar beklemeyi dusunuyorsun?

Geri