Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hoşgeldin aramıza. umarım iyi vakit geçiririz hep birlikte. bir bir hamile haberlerimizi alırız. bilgin için teşekkürler. :yo:

MERHANA AKDENİZ 0007
Canım çok teşekkür ederim. bir süredir rahatsızdım siteye pek uğramıyorum.
dileğin için tekrar teşekkür ederim. hamd olsun şimdi daha iyim.
napalım Allahın dediği olur...elimizden geleni yapıp sabretmemiz lazım..
aramıza hoş geldin canım...
inş. en kısa srede sağlıklı sıhhatli bir şekilde meleklerimizi kucağımıza alırız...
Allaha emanet ol canım..

sağol ım geçmiş olsun.. benim işlerim yoğundu anca girebildim. amin canımm tek istegimmm evimize neşe getirecek bir meleğimin olması allah isteyen herkese versin yokluğunu aratmasınn...

merheba arkadaşlar çok boşladık bu siteyi ya biraz bilgilendirelim birbirimizi dimi?haydi biraz hareket:Dancing_furious:

minik melek nasılsın.bugün benim yumurtlama günüm başladıı ağrılarıı başladı ondan anlıomm 4 5 gün sürecekk inşallahh hamiş kalırımmm

bende istiyorum hamile kalmayı ama o kadar zamandır deniyorum olmuyoooo ne tedavilerden geçtim gene olmadı bakalım ya nasip diyecez bekleyecez mecburen

mormenekşe h.g canım sorun var mı peki sende yada eşinde..ayrıca hayıt otu tohumu dogurganlığı artırıyormuşş
ben dün aldımm bi deniyecem..
ayrıca eşimde sperm azlığı var onun içinde çakşır kökü ve keçiboynuzu kullanmaya başladık dünn hadi hayırlısı....

benim eşimde bir problem yok ama problemin kaynağı benim güzelim.... pkos denilen bir hastalığım var 5 yıllık evliyim 3 yıldır uğraşıyorum ama hala anne değilim

Geri