Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bemim oğlum 2.5 yaşında ozman yumurtan çatlamış o günlerde çalıştıysanız belki bu ay tutar hayırlısı
ben 3 kere hamile kaldım 1,5 sene içinde ama ne yazıkki ilk ikisi 9 haftalıkken içimde öldü kanamalıydı onlar ama şükür üçüncüyü nasip etti rabbimde kurban olduğum düşüklerde pisikolojim bozulmuştunerde bi çocuk hamile bi kadın görsem içten içe saklı gizli ağlıyodum yaşamayanlar bunu anlamıyo aman bi da olur falan diyo ama senin içine kimse söz anlatamıyo neyse şükür geçti o günler rabbim her sıkıntının ardından bi ferahlık çıkarıyo.

ay canim gelmis gecmis olsun

oglunu allah bagislasin :)
insallah tutar tutmasada hayirlisi.
Benim kizimdada kalbi atmiyor demislerdi ve alacaklardi nerdeyse bende iki gün daha bekleyip tekrar doktora gittim ve o iki gün icinde kalbi atmaya basladi. ama o iki günü de bana sorun gecmek bilmedi :) seni anliyabiliyorum ama senin icin bu durumlar dahada zor olmus olmali :) iyiki bi evlada sahip olabilmisin daha cok beklemeden :)

slm arkadaslar,

bende bu sayfaya bi kac gündür üyeyim ve hamile olma kalma cabasindayim 8 aydir ugrasiyoruz.
Benim zaten bi kizim var. Ama ikincisi bekletiyor bizi :-/ napalim nasip diyip bekliyoruz sabirla :)

benim zaten yumurtlama sorunum ve adet düzensizligim var. Ama 1 haftadir bi kac belirtiler olustu ne oldugunu tahmin edemedim ama simdi belirtiler yok oluyor yavas yavas....

Bel agrisi, gaz sorunu :-/ kasik agrisi ve gögüslerimde hassasiyet. Simdi ise sadece gögüslerimdeki hassasiyet var geri kalanlar gericekildi ?? Neden bilemiyorum.
Bunlarin yumurtlama belirtisi oldugunu düsünüyorum sizce?
mrb arkadaşım bende 8 aylık evliyim senin gibi bende ugraşıyom 1 bebem için olmuyor işallah olur ümidini kesme allah büyük benimde regl 13 gün kaldı

Ayyyy işallah bu ay domino gibi hamişligimizle siteyi yıkacaz hamile olmak isteyen herkez hamiş kalır işallah bende benimde regl 13 gün kaldı cok sabırsızım calışmalar halen var ama zaman zaman umudumu yitiriyom allahtan sabır siliyorum

canım ya sağol, walla sen ağlamaklı oldum demişsin ya, benim de doldu gözler iyi mi? Avazım çıktığı kadar ağlamak geliyor içimden bazen, bazen de banane ya diyorum dünyanın sonu değil ya. Bir şey de uğraşmadanolsa hayatımda dişimi kırcam, hep ben
m yavaş olur bütün işler, bu da olcak inanıyorum. Sağol verdiğin moraller için. İnşallah benim de ilkine tutar da ikinciye para ödemem, malum memurum ben:)

quote_icon.png
papatyagul Nickli Üyeden Alıntı
yazdıklarını okurken ağlamaklı oldum.çünkü benimkine benziyor.o da çok üzülüyordu ben bi şekilde kabullenirimde sen başımın etini yersin diyodu bir kaç ay önce.ya burası istanbul :)
burda herşey çok pahalı.uygulamaya 600 verdik.ilaçlar 460 tuttu.ama helal olsun verdiğimiz para.yani senin fiyat çok iyi.bizde öyle yapacaktık eğer tutmasaydı devlete gidecektik.

<!-- google_ad_section_end -->

arkadaşlar okurken benimde gözlerim doldu. sebepsiz yere ağlamak istiyorum. biz de aşılama yaptıralı 9. gün oldu inşallah Allahın azniyle tutar. bizde toplam da 650 TL civarında ödedik. kozanın dediği gibi bende memurum. maaşın yarısını doktora verdik. İnşallah olsun da hiç önemli değil. Allah hepimize nasip eder inşallah.
<!-- google_ad_section_end -->

ay canim gelmis gecmis olsun

oglunu allah bagislasin :)
insallah tutar tutmasada hayirlisi.
Benim kizimdada kalbi atmiyor demislerdi ve alacaklardi nerdeyse bende iki gün daha bekleyip tekrar doktora gittim ve o iki gün icinde kalbi atmaya basladi. ama o iki günü de bana sorun gecmek bilmedi :) seni anliyabiliyorum ama senin icin bu durumlar dahada zor olmus olmali :) iyiki bi evlada sahip olabilmisin daha cok beklemeden :)

ewet kurban olduğuma çok yalvardım düşünüyorumda iyiki o düşüklerden sonra bilgisayarımız yokmuş nette araştırdım düşüğklerden sonra erken gebe kalan çok nadir sebeb hep pisikolojik çünkü kürtaj oldum ikisinide ya kürtajlardan sonra rahmim zarar görseydi oh şükürler olsunki rabbim 5 ay sonra hemen oğlumu gönderdi.bu durumda olupta gebe kalamayyan çok ben şanslıymışım.

Ayyyy işallah bu ay domino gibi hamişligimizle siteyi yıkacaz hamile olmak isteyen herkez hamiş kalır işallah bende benimde regl 13 gün kaldı cok sabırsızım calışmalar halen var ama zaman zaman umudumu yitiriyom allahtan sabır siliyorum

rabbim ümidini kesen kulunu sevmezmiş haberiniz olsun melekler.ben zor günlerimde ondan hiç umudumu kesmedi çıkmdık candan ümit kesilmezmiş.

Geri