Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

quote_icon.png
sevde 7 Nickli Üyeden Alıntı
melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah

aynı korkuları yasıyoruz sevde 7 bend deçok korkuyorum ılk gebelıgım gıbı olmasın dıye.inş olmayacak.inanalım buna ve dua edelım..

quote_icon.png
sevde 7 Nickli Üyeden Alıntı
melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah

aynı korkuları yasıyoruz sevde 7 bend deçok korkuyorum ılk gebelıgım gıbı olmasın dıye.inş olmayacak.inanalım buna ve dua edelım..

canım hamile olduğunu öğrenmeden önce hiç adet olacak gibi bel ve karın ağrısı hissettinmi

slm ben yeniyim arkadaşlar. aylardır didinip duruyoruz bebiş için ama bi türlü olmadı.adetime daha 1 hafta var ancak ilişki sonrası biraz kanamam oldu bide belim çok ağrıyor.offf hayal kırıklıklarından bıktım ama sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi kanama neden olmuştur

Yasmin83 hoş geldin hayatım. Bizlerde didinip duruyoruz, allah tamamına erdirsin ne diyim:) adete bir hafta varken bel ağrısı olabilir belirti ama olmayabilir de. Başka belirtin var mı? Azcık sabredip test yap canım. inşallah hamilesindir

teşekkür ederim koza.bu işin en önemli faktörü sabır ama bi süre sonra insan daha bi sabırsız hale geliyo.hayırlısı diyorum artık allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin inş.

slm ben yeniyim arkadaşlar. aylardır didinip duruyoruz bebiş için ama bi türlü olmadı.adetime daha 1 hafta var ancak ilişki sonrası biraz kanamam oldu bide belim çok ağrıyor.offf hayal kırıklıklarından bıktım ama sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi kanama neden olmuştur

slm yasmin -) bence o kanaman yerlesme kanamasi....

adet günün gecince test yap pozitif cikar........... eminim hatta
bol sanslar

inşallah öyledir mini garaböcük .ama ben yinede kendime yok deildir diye alıştırıyorum.hayal kırıklığı olmasın diye

bence kendini alistirsanda alistirmasanda insanin icine ümit düstümü birakmiyor
mühim olan negatife alistirmak degil negatif sonuc gelince icinde ümidinle "gelecek aya insallah" demek
hayal kirikligi da yanlis hayirliysa olur :) allah hayirli olani versin...

bende 8 aydir deniyorum ve her ay dahada rahat davrandim cünkü hayirli olana inandigim icin rahatim ve rabbim beni bu mutlulugu tatmaya layik görüyorsa nasip etsin ama ilk önce yillardir bekleyenlere nasip eder insallah :) 8 ay nedirki kimisi 10 yil 14 yil bekliyor melegini kucagina alabilmek icin.
Mühim olan esinle cocuksuzda mutlu olabilmen esin sana azda cokta baski kuruyorsa (ister istemez)ve cocuk beklentisi yüksekse senide gerer bu durum.
Es cok mühim bi faktör cocuk isteginin yaninda eger esinde cok hevesliyse cocuga ve cocuk mutlulugunuzun artircagini inaniyorsa sonuc Gerilim,
yanlis beklentiler bunlar tabi cocuk eve nese katar ama bu durum kadinda cok gerilime yol acar

Bol sanslar haber ver ok?
Bye

Bence de her ay regl günümüzde ağlamak yerine % 20 olma ihtimaine karşı kocaman % 80 olmama ihtimalid e hesaplanmalı:) Diğer yandan çiftlerin özellikleri varsa sorunları da dikkate alınmalı bu beklentilerde. Hepimiz azmetmiş çalışıyoruz, belki bizegöre geç oluyor ama aslında işin doğası gayet mantıklı:)

inşallah öyledir mini garaböcük .ama ben yinede kendime yok deildir diye alıştırıyorum.hayal kırıklığı olmasın diye

Bence de her ay regl günümüzde ağlamak yerine % 20 olma ihtimaine karşı kocaman % 80 olmama ihtimalid e hesaplanmalı:) Diğer yandan çiftlerin özellikleri varsa sorunları da dikkate alınmalı bu beklentilerde. Hepimiz azmetmiş çalışıyoruz, belki bizegöre geç oluyor ama aslında işin doğası gayet mantıklı:)

evet herseyin hayirlisi insallah....

karamsarliga düsmeye hic gerek yok mühim olan esinizle cocuklu cocuksuz mutlu olabilmek.....

yine hamile kalamadim diyecegime esimle gecen güzel geceleri hatirlarim.....:d014:

Geri