Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Yok kiz daha degil mutfagim gelmedi daha cogu seyler gitti fakat tam degil daha hafta sonu yapabilioruz tek hafta ici is var..bende hastayim cnm ya yatiorum oyle..

bebeğim erkek ve adıda MUHAMMED TUĞRA olcak inşallah :) İNŞALAH tüm isteyenler bu duyguyu yaşarlar 2 haftadırda artık onu rahat bişekilde hissediyorum ( MAŞALLAH ) hatta dışardan bile belli oluyo :)

Kızlar dün doktora gittim biliosunuz cumartesi idrar testinde pozitif çıkmıştı doktor ultrosonda göremedi ama göremem normal dedi 1 hafta sonra gözükür dedi kan aldılar kandada pozitif çıktı sonuçç hamileyim ALLAH tüm isteyenlere nasip etsinn inş.

Kanda çıkmışsa hamilesin elbette tebrikler.
Gebelik kesesi 5. haftadan itibaren görülebiliyor. Bu dış gebeliği ekarte etmesi bakımından önemli. Yani bebek olması gereken yere rahme yerleşmiş mi diye bakılıyor. Beni keseden sonra 10 gün sonra çağırmıştı doktorum. O zaman da kalp atışlarını duyduk 7. haftada. Kalp atışları duyulduktan sonra da gebeliğin devam etme şansı % 90 larda görülüyor. Ama yine de 12. haftanın sonuna dek kritik zaman. Dikkat edilmeli.

slm milet nasılısnız sürekli yazdıklarınızı takip ediyorum ama yazamıyorum :) biz artık MAŞALLAH 6 aylık olduk karnım baya bi çıktıı doğuma az aldı ALLAH ın izniyle ama çok korkuyorum İNŞALLAH ben ve tüm hamileler sağ salim bebelerimizi kucağımı alırız burda yeni hamile kalan arkdaşları tebrik ediyorum vede bebek isteyenlerde ALLAH ın izniyle biran önce hamile kalırlar İNŞALLAH

Kaçak seni. Niye yazmıyorsun yaz arada. Özlettin kendini. Benden 4 hafta falan öndeydin sanırım 24 haftalık değil mi? Ya da 25 e girdin.
adıyla yaşasın inş. dur ya korkmak için erken değil mi? Ben hiiiç doğumu düşünmüyorum. Gayet relaks... Hiç doğurmayacakmış gibi. :) İnş gününü doldururlar vaktiyle gelirler de... Bana da doktor bebek bayağı bi aşağıda dedi iğneye başladık canım. Karnımın çok ağrımasından şüphelenmiştim. Gittim. Bebek baş aşağı poziyondaydı. Çok yorulmuş ve üzülmüştüm bu ara. Hemen etkileniyorlar. Ya nasıl zor nasıl bir sorumluluk kızlar. Allah hepimizi korusun.

Kızlar dün doktora gittim biliosunuz cumartesi idrar testinde pozitif çıkmıştı doktor ultrosonda göremedi ama göremem normal dedi 1 hafta sonra gözükür dedi kan aldılar kandada pozitif çıktı sonuçç hamileyim ALLAH tüm isteyenlere nasip etsinn inş.

duygucum allah kucağına almayı nasip etsin inşallah çok güzell yaaa:)

Geri