Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

gunaydın kızlar.lavinyam sınavında uğurlar bol şans,merak ediyorum seni belirtiler devam ediyormu,asi sen nerdeisn senden ne haber,:havai:

selam melekler
beni de ekleyin listeyee....3 gundur test yapiorum pozitif!!!!!!!kafam cok karisik , icim icime sigmiyoo........ama adet gunum 10 nisan ...bakalim o zamana kadar tutuncakmi benim melegim:(

cnm h.g topiğimize öncelikle test yaptın da kan testi de yaptırdınmı eminmisin iyice hamiş olduğuna eğer öyleyse tebrikler o zaman eklerim liseteye cnmm inşş hamişsindir :kiss:

selam kızlar işim çok yoğun olduğu için uğruyamadım inş hepiniz iyiysinizdir ne güzel hamişlerimz çoğalıyor gördükce çok mutlu oluyorum rabbim bütün meleklerimize nasip etsin o duyguyu.teyzeleri benim meleğimde 8 haftalık oldu inş hayırla ve sağlıkla kucağıma alırım meleğimi. bu hafta karnım biraz büyüdü ve 1.5 kilo aldım pantalonlarım olmuyor yarın hamile pantalonu alcam.hepinizi öpüyorum kib

ooooo h.gelmiş bizim tatlı hamişimiz maaşallah yaaaa hemen güncelliyorum listeyi balımm ne güzel pantolonlarının olmaması keike bizimde olsa da pantolonumuz dar gelse :D:D :kiss:

gunaydın kızlar.lavinyam sınavında uğurlar bol şans,merak ediyorum seni belirtiler devam ediyormu,asi sen nerdeisn senden ne haber,:havai:

cnmmmm sağol cnmm sınavı atlattım işte bakalım artık finaller kaldı iki gündür girdiğim bütün derslerim başarılı gectiğine inanıyorum gerci finaller belirleyecek tabi belirti derken ne dedin anlamadım cnmm adet belirtisini soruyosan valla adet olacam bu ay hemde gecen ayın acısını cıkaracam sanırım yoğun olacağını tahmin ediyorum göğsümün ucuna dokunamıyorum bile :D:D
insallah hamişizdir bende adet günümdeyim daha olmadım insallAh olmam bebek gelir :)

cnmmmm ayy inşş adet olmasın bekliyoruz iyi haberlerini :kiss:

Ve ben daha olmadım kızlar çok korkuyorum kötü bişey çıkar diye dr umdan randevu aldım salı günü verdi kızlar içinizse adetinden 45 gün geçen varmı

cnmm benim adetlerim düzensiz bazen 45 günde olduğumu hatırlıyorum inşş sen hamişsindir tabi ondan gecikmen olmuştur diyelim dr randevun iyi gecer inşş haberleri bekliyorum iyi haberleri tabi :kiss:

kıslar biliyosunuzki 5 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 6. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA................ 8 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

2) yasmin nil......................
7 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) bur_ay.................
6 haftalık minik meleğimiz:kiss:

4)Ciel...............................:deli:
:kiss: cnm arkadaşım tebrikler

5) Sarı Papatya................Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

koyusiyah......................6-7-8-9 nisan ????

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
????

fatma2...................................9 nisan

selamet..................................7 nisan

gul-guzeli............................ 13 nisan

essenn..................................14 nisan

gonca 16...............................14 nisan

LaViNYaM.............................15 nisan
smi%20%2811%29.gif

defne defne..........................16 nisan

almire...................................17 nisan

shekerr hale..........................20 nisan

dilekdenizi..............................20 nisan

Ceylangözlü............................22 nisan

pelinifl.....................................23 nisan

melek24..................................25 nisan

ece naz..............................27-28 nisan

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

Kızlar merhaba doktora gittim ilaç verdi gebelik yokmuş sökülemiyomuşum ilacı kullanıp adet olucakmışım bilen varmı ne kadar sonra gebe kalırım:(

herkesee merhaba kızlar hastaneden geldim duşu aldım biraz kestirdim hemen size bakayım dedim :D:D muticimm üzüldüm canım yaa Ama inşallah gelecek aya hamiş haberini alırız canım yaa :( koyusiyahcım senden naber kuzum varmı bi gelişme :)

bende hiç bir değişiklik yok biliyosunuz 6 ve 10 nisan arası adetimi bekliyorum gelen giden bişey yok herhangi bir belirtide yok dün biraz miğdem ağrıdı birde sol kasığımda batmalar vardı onun dışında hiç birşey yok ama içimden bir ses test yap diyo kendimi zor tutuyorum yaparsam üzülücem biliyorum ama bakalım kendimi ne kadar tutucam :tsk:

Geri