Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Canım benim sadece soruna yönelik cevap yazdım.Asla umut kırmak için değil. Şöyle düşün; geç döllenme olmuş olabilir ve sen benden daha iyi biliyorsundur ki beta kanda bir günde yükselebilir. Umudumuz devam etmek zorunda.Yoksa bozuşuruz haaaa:(((( Öpüyorum iyi geceler hepinize.

Slm slm slm ugurlu melekler,
Dun sonunda bekledigim randevum geldi veeeeee eeeevvettt SIZI SEVIYORUMM KIZLAR...HAMILEYIMM:D gercekten bu site ve siz ugurlu geldiniz bana...6 haftalik,guccucuk bi kararti gorduk:) minik bezelyemizide... kizlar,henuz hamile kalmayanlar lutfenn sabredin gercekten vakti geldimi olacaktir ve insallah en yakin vakitte gelir sizin meleklerde.... kizlar birkac gundur cok fena dis agrisi cekiyorum,normalde dislerim cok sagliklidir ama nerden nasil cikti bilmiom bu agri:( ilac ta alamiyrm:S dun yazamadim o yuzden pc basina hic oturmadim bile....
kizlar burda ki sistem insani cileden cikartio,gercekten Turkiyenin kiymetini bilin baksaniza 3 haftadir bekliyordum..neyse canlar,insallah guzel bir hamileleik donemi geciririz hepimizde....Rabbim hepimize yardim etsin insallah..
canııımmmmmm çok sevindim negüzel bir haber anlatamam haftaya süper başladım sayende:) allahım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin:) darısı başımızaaaaaa

ayy yaa bid ebenim bugün 2. gün ama nasıl kan geliyo benden ped yetiştiremiyorum afedersiniz yaaa bu nasıl ilk defa böle oldum ben bütün pislikleri atıyorum sanırım bu ay içimden neden bu kadar cok kan geldi yaa gecen ay leke olmuştu onun acısı mı cıkıyo ne
lavişimmmm tatlımmmm kanmı kaybediyomuşş kıyamam ona:( bolbol pekmez ye siyaherik kompostosu iç kan yapar :) geçen ayın acısı çıkıyo tabi inşallah çok uzun sürmez insanı bitiriyo çünkü.
lavişim gelmişsin sen de sabahtan beridir yoktun kızzz
melekçim regl olana kadar acabalarımız bitmezhiç en güzel tarafıda bu zaten heyecanı sıcak tutuyoruz:)

slm canlar günaydın...nabersiniz .teste son 7 gün kaldı ama inanılmaz sancım var.anlatamam yani.bakalım artık inş bebiş sancısıdır diye umud ediyorum neyse hepinizi kocaman öptmmmmmmmmmmmmmmm
inşallah canım ya bukadar uğraşının sonucu hayırla sonuçlansın inşallah:)

kızlar günaydıınn,nasılsınız?

bende kocaman 7 günün ardından kırmızıları gördüm :)

Lavişim bir sonraki adet tarihimi artık tahmin edemem( çünkü ilk kez böle oldu ve düzenim şaştı) o nedenle listeye eklemene gerek yok..Olduğum zaman haber veririm canım..

slm canlar günaydın...nabersiniz .teste son 7 gün kaldı ama inanılmaz sancım var.anlatamam yani.bakalım artık inş bebiş sancısıdır diye umud ediyorum neyse hepinizi kocaman öptmmmmmmmmmmmmmmm

ayy had inşş iyi haberler verirsin bizlere cnmmm

canııımmmmmm çok sevindim negüzel bir haber anlatamam haftaya süper başladım sayende:) allahım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin:) darısı başımızaaaaaa

lavişimmmm tatlımmmm kanmı kaybediyomuşş kıyamam ona:( bolbol pekmez ye siyaherik kompostosu iç kan yapar :) geçen ayın acısı çıkıyo tabi inşallah çok uzun sürmez insanı bitiriyo çünkü.
melekçim regl olana kadar acabalarımız bitmezhiç en güzel tarafıda bu zaten heyecanı sıcak tutuyoruz:)

inşallah canım ya bukadar uğraşının sonucu hayırla sonuçlansın inşallah:)

evet cnm ama bugün 3. günüm ve normale indi herşey bakalım nolacak belkide bu ay yumurtam iyi catlamış baksana hamişde kalabilirdim yani ayy bilemiyorum kendimi cözemiyorum artık ben :D:D

Lavişim bir sonraki adet tarihimi artık tahmin edemem( çünkü ilk kez böle oldu ve düzenim şaştı) o nedenle listeye eklemene gerek yok..Olduğum zaman haber veririm canım..

tamam cnmm hayırlısı olsun üzülme datlum

günaydınnn iyi haftalar fıstıklı lokumlarr:) ben hala çok düzelmiş değilim ama idareediyorum.antibiyotik almadığım için iyileşme sürecim uzuyo tabi bana hertür antibiyotik dokunuyo kullanamıyorum hiç:( neyse şuan benden önemli eşimin ense kısmından başlayan baş arkası ağrısı var çarş. yada perş. randevu alıcaz inşallah basit bi sebeptendir geçer.ya bide çok önemli bir ayrıntı oldu eşim bana nerdeyse ilk defa dün akşam bebeğimizin olmasını çok istediğini gözleri dola dola söyledi inşallah olur artık falan dedi.bence bebeğimiz babasının onu çok istediiğini duymayı bekliyodu vede artık duyyydddduuuuu:) çok bekletmez gelir diye düşünüyorum:)
şimdilik bu kaddar hadi sizde çabuk gelin çıldırtmayın beni:yabani:

kıslar biliyosunuzki 8 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 9. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
9 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2) bur_ay.................
7 haftalık minik meleğimiz:kiss:

3)Ciel..............................
8 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

4) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

5) kıvırcık güzel................Tebrikler cnmmm :deli: :kiss:

6)gonca 16...................... Bi hamişimiz daha oldu tebriklerrrrrrr:deli::kiss:

7)
tekgercegiim..................
Cnmmm tebrik ederimm :deli: :kiss:

8)papatyam129.................Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
???? (21 nisan d.g)

suzuu.....................................8 nisan
????

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

dilekdenizi..............................20 nisan ????

Ceylangözlü............................22 nisan ????

pelinifl.....................................23 nisan ????

melek24..................................25 nisan (7 mayıs d.g)

ece naz..............................27-28 nisan
(20 mayıs d.g)

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs (11 mayıs d.g)

lavinnya...................................5 mayıs

selamet..................................6 mayıs

alas..............................5-6-7-8 mayıs

fatma2...................................8 mayıs

defne defne..........................10 mayıs (17 kasım d.g)

koyusiyah.............................12-17mayıs arası :D:D

almire...................................19 mayıs

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

essencim böyle günü geçince ümitleniyoruz sonrada hayal kırıklığı oluyo ama ben bişey duymuştum vede doğruluk payı oldunu düşünüyorum hamile kalınacak aydan bir yada iki ay önce regl gecikmesi çok yaşanırmış rahim kendinimi ne hazırlıyomuş.inşallah sendede durum budur canım hayırlısı olsun.

günaydınnn iyi haftalar fıstıklı lokumlarr:) ben hala çok düzelmiş değilim ama idareediyorum.antibiyotik almadığım için iyileşme sürecim uzuyo tabi bana hertür antibiyotik dokunuyo kullanamıyorum hiç:( neyse şuan benden önemli eşimin ense kısmından başlayan baş arkası ağrısı var çarş. yada perş. randevu alıcaz inşallah basit bi sebeptendir geçer.ya bide çok önemli bir ayrıntı oldu eşim bana nerdeyse ilk defa dün akşam bebeğimizin olmasını çok istediğini gözleri dola dola söyledi inşallah olur artık falan dedi.bence bebeğimiz babasının onu çok istediiğini duymayı bekliyodu vede artık duyyydddduuuuu:) çok bekletmez gelir diye düşünüyorum:)
şimdilik bu kaddar hadi sizde çabuk gelin çıldırtmayın beni:yabani:

ayyy cnm yaa kıyamam daha iyi olmadınmı ay ben sana terle dedim eve gidince iyice bi terleyeip atacaktın üzerinden cnmm bu arada üşütmüş olabilir yani ense kısmından başlayan bi ağrı varsa öle tahmin ediyorum inşş önemli bişi cıkmaz cnmm ayy kıyamam yaa gözleri mi doldu ayy inşş Allah en kısa zamanda bi bebek versin size cnm benim yaaa ne güzel anne baba olursunuz valla gecen yılların acısını cıkartıp süper annelik babalık yaparsınız siz eminimm :kiss:

ben geldim zaten hahaha

essencim böyle günü geçince ümitleniyoruz sonrada hayal kırıklığı oluyo ama ben bişey duymuştum vede doğruluk payı oldunu düşünüyorum hamile kalınacak aydan bir yada iki ay önce regl gecikmesi çok yaşanırmış rahim kendinimi ne hazırlıyomuş.inşallah sendede durum budur canım hayırlısı olsun.

ayy bende duydum onu yaa düzenli olan biri adet düzensizliği yaşıyosa rahim kendini hazırlıyomuş gebeliğe öle duydum yani :)

Geri