Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tabi beklede eğer o bir kaç damla kanı vücut adet olarak algıladıysa nasıl olacak bilmiyor bir de tam olarak kan gibimiydi kaç gün sürdü ki?
tam kan degıldı.ilk ıkı kez ıdrarımdan geldı.sonra akıntı ıcın yaprak ped kokuyordum.pedımde ara ara pembe ve kahverengı akıntı farkettım.ya petde yada pecete ıle sıldıgımde.adet gormus gıbı gelmıyordu.2 gun surdu

evet yakışıklım haklısın bazı dr lar öle başından savmak için yapıyolar yaa iyice ilgilenmiyolar

zaten doktorum alttan muayene etmıyo.hep ultrasondan muayene edıyo.ocaktan sonra her ay adet oldugumda gıttım yumurtalıkları daha ıyı gözlemleyebılmek ıcın oyle gıtmemı soyledı doktor.yanı hep ultrasondan baktı

anladım canım hayırlısı olsun bakalım sen sağlık ocağı varsa bir oraya git kan tahlili istersen yapıyorlar bir de zaten aile hekimliğine geçildikten sonra gebeler ekstra ilgi alanı olşuturdu kaçırmak istemezler gebeysen git bir kan tahlili yapsınlar bakalım

bir de zaman zaman bütün kadınların adetleri düzensizleşebilir stres yorgunluk mevsim değişikliği gibi sebeplerle onun için çok kafaya takma bazı şeyleri oluruna bırak rabbim hayırlısını versin

evet yakışıklım haklısın bazı dr lar öle başından savmak için yapıyolar yaa iyice ilgilenmiyolar
canım ben bir de ilk dönem bile özel hastaneye gittim çünkü hafta içi hiç müsait olmuoyrum bana dedi önemsenecek bişey değil bir kaç ay da kendiliğinden geçer dedi baktım adetde düzelme yok yarı yıl tatilinde istanbula gittim adam bir güzel ilgilendi ki bir daha kadın doktor olsun diye ısrar etmicem dedim yani

canım ben bir de ilk dönem bile özel hastaneye gittim çünkü hafta içi hiç müsait olmuoyrum bana dedi önemsenecek bişey değil bir kaç ay da kendiliğinden geçer dedi baktım adetde düzelme yok yarı yıl tatilinde istanbula gittim adam bir güzel ilgilendi ki bir daha kadın doktor olsun diye ısrar etmicem dedim yani

ayy bende kadın dr yüzünden gittim o kadını cektim yaaa eşimde istemiyo erkek dr olsun ama erkekler sanırım daha anlayışlı :)

Geri