Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

mrb kızlar nasılsınzı iyisinizdir inş epeydir giremiyorum fırsatım olmuyor bi kaç yeni hamiş gördüm hepinizi tebrik ediyourm rabbim sonuna kadar götürsün inş hepimizinkini darısı tüm istiyenlere olsun inş... beni soracak olursanız çok şükür iim bebiş de çok ii baya büyümüş ultrasyonda çok ii gördüm bu hafta daha belirginleşmiş 11 haftalık oldu bebeğim teyzeleri allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

tatlım yakı için geç kalmış olabilirim çünkü bugün reglimin 15.günü 12.günü yumurtlamışta olabilirim ogeceden olası bi gebelik oluşmuş olabilir zararı olmasın sonra gelecek ay 11.gün yakıyı kullancam canım
defnecim cnm yakı bende kullandım ve ilk kullandığım ay hamiş kaldım ama aklında bulunsun yakı adetin üçüncü günü bel çektikten sonra yakı yapışır ...

geç olsun temiz olsun canım boşver Allah nasip etmişse zaten öğreneceğiz eninde sonunda. kız kaynanam beni geçen hafta rüyasında görmüş hamileymişim dün soruyor bana adet oldunmu diye dedim yok olmadım daha direkt dedi hamilesin. çok düzenli aslında adetlerim ama yinede güvenemiyorum

canim zaten kaynanalarin ruyalari hic bitmez:)
canim bana da hamilesin gibi geldi..insallah canm siradaki hamis sensin.

mrb kızlar nasılsınzı iyisinizdir inş epeydir giremiyorum fırsatım olmuyor bi kaç yeni hamiş gördüm hepinizi tebrik ediyourm rabbim sonuna kadar götürsün inş hepimizinkini darısı tüm istiyenlere olsun inş... beni soracak olursanız çok şükür iim bebiş de çok ii baya büyümüş ultrasyonda çok ii gördüm bu hafta daha belirginleşmiş 11 haftalık oldu bebeğim teyzeleri allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

ayy canim yaaa:) 11 haftalik he,,,bayaa olmus yaa...bana gunler hemen gecio ama haftalar gecmio gibi oluyor:) Allahim mutlulugunu tamamina erdirsin ins..

günaydın kızlarrr, akşam hastaneye gidip sonucu aldım. oradaki kıza değeri sordum gayet iyi dedi. çok çok düşük değerler bile yükseliyormuş:) dr şimdide nokta kadar da olsa görebilir dedi. Ben gene de biraz bekleyeceğim karından baksın istiyorum çünkü. sonrasında eşimi aldık kayınvalideme gittik meğer oda bizden habersiz ben geçen fellak köftesi dedim diye onu yapıyormuş süpriz yapacakmış. tabi biz ona süpriz yaptık çok sevindi. Eşimin ağzı kulaklarında işyerinde arkadaşları ikide bir fısıltıyla baba diye sesleniyorlarmış:)akşam kendi soruyor aşkım uykun var mı hemen uyu dinlen diye:) çok komik anlar yaşanıyor. Rabbim siz kardeşlerime de nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhh inşallahhhhhhhhhhhhh

canim cokc ok tebrik ederim:) Guzel rahat bir hamileleik gecirirsin insallah...gul yuzlu, gul kokulu bi bebek olur ins.:)

inşallah canım hamişimdir. kaynanam ilk hamileliğimi de görmüştü rüyasında o ay hamile kalmıştım. Allahım hayırlısıyla benim de yüzümü güldürür inşallah darısı tüm bebek isteyenlerin başına:D

selam canımm iyi olmanıza çok sevindim hamişlerimiz burda bizim umut ışığımız onların iyi haberlerini aldıkça inan çok mutlu oluyoruz.rabbim hepimizin gönlüne göre versin:)
defnecim cnm yakı bende kullandım ve ilk kullandığım ay hamiş kaldım ama aklında bulunsun yakı adetin üçüncü günü bel çektikten sonra yakı yapışır ...
canım bilgin için sağol keşke biraz daha açsaydın:) 3.gün koyduktan sonra kaç gün durmalı mesela? bel çektirmek şartmı?
Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
günaydınnnnnnnn güzel anne adayııııııı:)

inşallah canım lavişimin topiği uğurlu geldi hepimize inşallah hepimiz tez zamanda tadarız bu güzel duyguyu

cnmmm sizlr bu topiğin uğurlu meleklerisiniz yoksa topikten değil sizden kaynaklı bişi yani uğur meleklerim benim :kiss:

oyyy cnm benim yaaaa maaşallah büyütüyon yeğenimizi Allah kucağınada almayı nasip etsin bitanem ben hemen güncelleyim listeyi 11 hafta olmuşsun büyüyo bizim mercimeğimiz :kiss:

ayy cnm bende yakı alacam ama belim filan cekilmedi yani direk takacam öle bakalım nolacak bide yumurtlama günleri takılıyomuş yakı
inşallah canım hamişimdir. kaynanam ilk hamileliğimi de görmüştü rüyasında o ay hamile kalmıştım. Allahım hayırlısıyla benim de yüzümü güldürür inşallah darısı tüm bebek isteyenlerin başına:D

cnmm inşş bi gün bizde hamiş kalacaz belkide seninki cok yakındır bile hatta şuan hamiş bile olablüsün :D:D :kiss:

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn taze hamişim benim :kiss:

Geri