Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavşciiiim ben maaalesef adet oldum bu ayda olmadı bıktım artık takip etmeyi bırakıyorum ben 1.5 senede pes ettim neyse umarım rabbim evlat sahibi olmak isteyen bütün herkese nasip eder.he ben hep burda olucam sizi takip edicem yazmayabilirim ama takipçnizim:)
olsun tatlım üzme kendini bak benimde 2 seneyi geçti üstelik aşılama denedik oda tutmadı napalım vardır bir hayır.sen ümidini yitirme sakın allahtan istemeye devamet:)

yaa bu kızlar nerdeler yaaa selamet ,koyusiyah,almire,alas nerdesiniz kıslarrrr

ayrıca hamişlerimizden de sarı papatya papatyam129 ortalarda yok sizleride aramızda görmek istiyoruz datluşlarım gelin hadi :D:D

bu arada günaydınlar meleklerim ben bugün adetimin 10. günüm 6 şişe hayıtım geldi sipariş etmiştim ona başlayacam ayrıca 2-3 gün sonrada yakı takacam hadi bakalım hayırlısı olsun ben bu ay yumurtlama olacağını tahmin ediyorum bakalım ne olacak gelişmelerle karşınızda olurum canlarım.:kiss:
inşallah lavişim yumurtan oluuurr çatlarrr herşey yolunda gider ve bebiş gelir artık yaa:)

günaydın canım hayırlı cumalar olsun.
bu mübarek günün hürmetine Allahım bu ay hayırlısıyla kısmet etsin inşallah. Hayıt nasıl bir şey? tadı tuzu güzel mi :) ??
canımm sanada hayırlı cumalar:)

kızlar günaydınlar bişi sorcam adetin 2.günü yani bugün bal çörek otu tarçın kürüne başladım diyorumki 6-7. günüde soğan kürüne başlasam bir sakıncası olurmu?
tatlım internetten bak istersen pek bir fikrim yok yanlış yönlendirmeyelim

günaydıın fıstıklar:)
ben regl oldum 4günlük gecikmenin ardından.zaten geçen gün negatif olan kan testinden sonra duruma alışmıştım.olsaydı iyi olcaktı ama olmadı neyazıkki..rabbim büyük inşallah olucak birgün tüm isteyenlerin..
cumanız mübarek olsun canlarım allahım ettiğiniz duaları kabuletsin:)

kızlar günaydınlar bişi sorcam adetin 2.günü yani bugün bal çörek otu tarçın kürüne başladım diyorumki 6-7. günüde soğan kürüne başlasam bir sakıncası olurmu?

cnm senin için buldum yanlış olmasın diye

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

- - - Updated - - -

ben regl oldum 4günlük gecikmenin ardından.zaten geçen gün negatif olan kan testinden sonra duruma alışmıştım.olsaydı iyi olcaktı ama olmadı neyazıkki..rabbim büyük inşallah olucak birgün tüm isteyenlerin..

sağol cnm benim seninde cuman mübarek olsun ayy iyi bari cok beklemedin madem hamilelik yok adet olmak en iyisi değilmi ama

Merhaba kızlar.durumumu sizlerle paylaşayım dedim.adet olmama 1-2gün kaldı.benim göğüslerim acaip, hiç olmadığı kadar hassaslaştı,dokunamıyorum,özellikle yanları ve uçları.uç etrafı sanırım bir az büyüdü,saat şişesi gibi kabarık ve şeffaf.ben hiç böğle acı duymadım,şimdi de belim ağrıyor,test yaptım negatif, ama hasta gibiyim, geceleri çok garip vücut sıcaklığım 37oluyor,bütün vücudum, özellikle ayaklarım yanıyor gibi hiss ediyorum, bütün gün uzanmak istiyorum.şimdi ne olduğunu bilmiyorum.belim ağrıyor diye adet olucağmı düşünüyorum,ama böğle de adet olmamki, belim ağrır,karnım ağrir,ardınan hemen adet olurum.şimdi sabahtan ağrıyor.göğüslerim ve bu halsizliyim beni umutlandırıyor.sizce durum ne kızlar?

canım benim bildiğim kadarıyla 2 kür aynı anda yapılmaması lazımmış ilk kürün ne zaman bitiyor soğan kürüne başlamadan önceyse yapılır heralde
hayırlısı olsun canım rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese

Merhaba kızlar.durumumu sizlerle paylaşayım dedim.adet olmama 1-2gün kaldı.benim göğüslerim acaip, hiç olmadığı kadar hassaslaştı,dokunamıyorum,özellikle yanları ve uçları.uç etrafı sanırım bir az büyüdü,saat şişesi gibi kabarık ve şeffaf.ben hiç böğle acı duymadım,şimdi de belim ağrıyor,test yaptım negatif, ama hasta gibiyim, geceleri çok garip vücut sıcaklığım 37oluyor,bütün vücudum, özellikle ayaklarım yanıyor gibi hiss ediyorum, bütün gün uzanmak istiyorum.şimdi ne olduğunu bilmiyorum.belim ağrıyor diye adet olucağmı düşünüyorum,ama böğle de adet olmamki, belim ağrır,karnım ağrir,ardınan hemen adet olurum.şimdi sabahtan ağrıyor.göğüslerim ve bu halsizliyim beni umutlandırıyor.sizce durum ne kızlar?

aynure bu belirtiler hamişlik belirtilerine çok benziyor ama geçen ay bunların hepsini bende yaşadım hatta göğüslerime dokunamıyordum sütyen bile kullanamıyordum ama hamile değildim uyku falan tüm belirtiler vardı sonra hamiş olmadığımı öğrendim bu ayda hatta 10 gün önceden başladı bende yine kandırıyor beni pskolojim diyordum sınav dönemimi bile uyuyarak geçirdim meğer gerçekten hamileymişim belli olmuyor yani ama hayırlısı inşallah hamişsindir:kiss:

cnm bu yorgunluğun belirtilerin inşş hamişliktendir bekleyelim 2 gün daha bakalım neler olacak

Son düzenleme:
Geri