Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

arkadaşlar size üzücü bi haberim var asimelek bugün kısmi yüz felci geçirdi yarın yine dr gitcek nolur dualarınızı eksik etmeyin bir grip vürüsü yüz kaslarına iltihap yapıp sağ tarafını kısmi olarak felç etmiş şuandada ialçlarını kullanıyor rabbim inş şifasını verir asimizden dualarınızı eksik etmeyin canlarım

inşallah canım rabbim şifalar versin ama o çoğu kişide olabiliyo cok gördüm ben yüz de ki bazı sinir hücrelerinin ölmesinden kaynaklanan b,i durum

canlarım asiye ettiğiniz dualar için alalh razı olsun bugün yine dr a gitmiş dr ilaç tedavisiyle iyi olur demiş ama asinin morali çok kötü telefonda ağlıyor hep dün pek belli olmuyomuş ama bugün daha çok belliymiş balkona çıkmış karşı komşusu onu görünce aa noldu sana falan demiş çok kötü olmuş morali bozulmuş ama inanıyorum allahın izniyle iyi olcak benim annemde geçirmişti onunki daha kötüydü ilaçlarla 1 haftada iyi oldu şimdi hiç belli bile değil inş asimizde iyi olcak dualarınızı eksik etmeyin

canlarım asi içinhttps://www.meleklermekani.com/dini-sorulariniz-ve-cevaplari/231473-melekler-asimelek-icin-ayetel-kursu-okuyoruz.html#post877674

Kıslar biliyosunuzki 19 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım20. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

Doğum Yapan Taze Anne Adaylarımız....

1) Ciel............Oğluşumuz Mete 28/09/2012 de Dünyaya Gözlerini Açtı.:kiss:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil.................
33 haftalık minik kızımız NİSA NUR :kiss:

2)Ciel......................28/09/2012 de Doğum Yaptı...Adı Mete Allah Anneli Babalı Büyütsün...

3)
SarıPapatya...........

4) kıvırcık güzel..........29 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16............... 29 haftalık minik kızımız SEVGİ:deli::kiss:

6)
tekgercegiim.........
30 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129........8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi..............
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)yakışıklım..................
18 Haftalık Minik Kızımız AYŞE:kiss:

10) shekerr hale............ 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

11) ogüll....................... 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ayseeonur...............6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

13)koyusiyah.................Taze Hamişimiz Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

14) armess....................8 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

15)
GüneşVeAy............... İkizlerimiz 7 Haftalık :kiss: :deli:

16)essenn......................Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

17) yasemeny................ 7 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

18) BaDe16....................6 Haftalık Minik Mercimeğimiz:deli: :kiss:

19)almire.......................Minik Mercimeğimiz 5 Haftalık :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

lavinnya................................2 Ekim

gece_kuşu...........................6 Ekim

nimi.....................................7 Ekim

nazruzgar.........................14 Ekim

bensude............................16 Ekim

CEYLİNN............................18 Ekim

LaViNYaM.........................19 Ekim

destinydestiny...................20 Ekim

lov....................................21-22-23 Ekim

a.özlem.............................2 Kasım

esgiii..................................??

AYSEDEN...........................??

alas..................................??

ASİMELEK
........................
??

ece naz...............................??

suzuu..................................
??

pelinifl.................................??

defne defne.........................??

esmayim.............................??

Ceylangözlü........................??

gul-guzeli............................ ??

fatma2................................ ??

Melek...............................??

kardelen000......................... ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

- - - Updated - - -

lavişim benim adet tarihim 21 ekim ama düzensiz olduğu için daha da geç olabilir eklersin benide cnm

sen nerelerdesin cnm yaa gelmiyorsun artık özledik..

kızlar hatırlarsanız ameliyat olmuştum 2 haftadır dayanılmaz çok ağrım oluyor dr bugün çağırdı muaneye gidiyorum saat 3 te gitcem inş kötü bişey yoktur sitres yaptım şimdi bu hafta 5. hsgde çekilecek günü bugün belli olcak allahım sen büyüksün yardım et rabbim

kızlar hatırlarsanız ameliyat olmuştum 2 haftadır dayanılmaz çok ağrım oluyor dr bugün çağırdı muaneye gidiyorum saat 3 te gitcem inş kötü bişey yoktur sitres yaptım şimdi bu hafta 5. hsgde çekilecek günü bugün belli olcak allahım sen büyüksün yardım et rabbim

Allah yardımcın olsun cnm rahat ol bizlerde dua ile senin yanındayız inşş bişey olmayacak Allahın izniyle inşş cabucak atlatırsın ..

[h=5]bugün dr gittim rahimde bi sorun yok yalnız bende tam anlıyamadım sanırım batımda bi yerde bir enfeksiyon oluşmuş dr lar kendi aralarında konuştular ama hiç bişey anlamadım hemen acil batım emarı istediler ve antibiyotik tedavisine başladı yarın emar çekincem nolcak bilmiyorum kafam çok karıştı inş ciddi bişey değildir ama dr ların surat ifadesi pek iyi değildi allahım bişey bitiyo başka bisorun çıkıyor nolcak benim bu halim rabbim yardım et çok sinirlerim bozuldu çok kötüyüm haykıra haykıra ağlamak istiyorummm[/h]

Geri